Об'єднаємо наші зусилля
Влада
Старий новий Верховний суд
Старий новий Верховний суд Лічені дні залишаються до завершення конкурсу до нового Верховного суду, створення якого є центральною частиною судової реформи. Але попри сподівання на істотне оновлення все йде до того, що новий Верховний суд принципово не відрізнятиметься від старого, а стан речей у судовій системі може бути законсервований на найближче покоління.
Михайло Жернаков
Гроші
Корупційний детонатор техногенних катастроф. Чому корупція та безвідповідальність чиновників як у центрі, так і на місцях дедалі більше загрожують не лише довкіллю, а й життю людей
Корупційний детонатор техногенних катастроф. Чому корупція та безвідповідальність чиновників як у центрі, так і на місцях дедалі більше загрожують не лише довкіллю, а й життю людей Загальновідомо, що корупція призводить до неефективного використання матеріальних і фінансових ресурсів, уповільнює економічне зростання і підриває довіру до державних інституцій. Не менш важливим аспектом корупції в державних органах влади є негативний вплив на навколишнє середовище.
Олександр Петрик
Людина