Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 21 3 червня-9 червня Швидкий перегляд номера
  • Владислав Шерешевський: "Ну, я ж не Лобода! Не поїду в Москву за жодні пряники" Виставка відомого українського художника Владислава Шерешевського "Спадщина 13-17" відкрилася в Музеї історії Києва. Представлені роботи створено в період 2013-2017 рр. Експозиція стала продовженням проекту Kyїv art school.
   Катерина Константинова Автор Катерина Константинова Культура 02 червня 2017 18:27
  • Українське товариство сліпих: учора й сьогодні Майже кожен українець, незалежно від того, чи має він проблеми із зором, якщо не стикався, то принаймні чув про УТОС (Українське товариство сліпих) - одну з найстаріших громадських організацій нашої держави, якій 4 червня виповнюється 84 роки. Спробуємо зрозуміти, навіщо і в яких умовах його було створено.
   Володимир Петровський Автор Володимир Петровський Соціум 02 червня 2017 18:25
  • Крилаті велосипедисти У нас у Новоселиці, маленькому ошатному старовинному місті на березі Прута, поруч зі стадіоном є унікальна траса BMX. Одна з перших, найкращих, багатьом відомих трас в Україні. Унікальна вона тим, що створена без допомоги держави, адміністрацій, міністерств, комітетів, комісій і депутатів - руками двох братів. Іван та Ілля Єфтеньєви - рідні брати.
   Маріанна Гончарова Автор Маріанна Гончарова Персоналії 02 червня 2017 17:09
  • Куди прямує наш "космічний корабель"? У такій довгостроковій справі як космічна діяльність не варто очікувати конкретних цифр за конкретний період. Тому й можемо лише говорити про напрями руху, досягнення цілей та прив'язувати їх до ключових моментів життя нашої держави. Це можуть бути і річниця роботи нинішнього уряду, і три роки після Революції Гідності.
   Андрій Колесник Автор Андрій Колесник Технології 02 червня 2017 17:04
  • Демократія: Brainmade in America Демократія передбачає перервність, позаяк "основною засадою демократичного ладу є свобода", а "однією з умов свободи є почерговий послух і владування", вважав Арістотель. Черга до влади, про яку говорить Стагірит, вирішує протиріччя між якістю і кількістю. Народ як одне і народ як сукупність багатьох.
   Євген Зарудний Автор Євген Зарудний Історія 02 червня 2017 16:57
  • Доля керівника столиці Ця розповідь про одного з мерів Києва - мого діда Тараса Спиридоновича Мітулінського, який 80 років тому, трагічного 1937-го, потрапив під страшну машину сталінських репресій. Тоді крізь катівні НКВС пройшли і були страчені й інші керівники столиці України: Рафаїл Петрушанський і Павло Христич.
   Тарас Мітулінський Автор Тарас Мітулінський Історія 02 червня 2017 16:55
  • Два епізоди з життя Івана Кавалерідзе 13 квітня 2017 р. виповнилося 130 років від дня народження видатного українського скульптора, кінорежисера, сценариста, драматурга, художника кіно Івана Петровича Кавалерідзе (1887-1978). Це була людина настільки багатогранного таланту, що її по праву називали "Українським Мікеланджело".
   Сергій Махун Автор Сергій Махун Історія 02 червня 2017 16:48
  • Не янголи, або Любов по святах 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. День, коли всі раптом згадують про те, що в країні є діти. Причому не тільки свої, благополучні, для яких люблячі батьки готові майже на все. А й чужі, яких ніби й не буває.
   Алла Котляр Автор Алла Котляр Соціум 01 червня 2017 11:29
  • "Вірність собі й зухвалість" 31 травня 2017 р. виповнюється 125 років від дня народження Костянтина Паустовського, якого Нобелівський комітет назвав видатним майстром прози XX ст.
   Валерій Дружбинський Автор Валерій Дружбинський Персоналії 31 травня 2017 11:43
  • Остання вершина Володимира Костенка Нещодавно у київському видавництві "Фенікс" за фінансової підтримки Київської міської Ради побачила світ документальна книжка під назвою "Анатолій Пашкевич", яку написав журналіст-чорнобилець Володимир Костенко. Вона про відомого українського композитора - творця незабутніх пісень "Степом, степом…", "Мамина вишня", "Тече Дніпро", "Хата моя, біла хата"…
   Микола Хрієнко Автор Микола Хрієнко Персоналії 26 травня 2017 16:52
  • Куди рухається український телеком? Прозорості на українському телекомунікаційному ринку не додається, головні питання, як і раніше, вирішуються в тиші кабінетів.
   Герман Богапов Автор Герман Богапов Технології 28 квiтня 2011 13:55