Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 41 7 листопада-14 листопада Швидкий перегляд номера
 • ВЛАДА
   • Третя світова гра
    Третя світова гра Засідання Ради національної безпеки, скликане 4 листопада з ініціативи президента, було, за словами окремих його учасників, не цілком типовим. По-перше (повіримо на слово нашим інформантам), воно вирізнялося мінімальним формалізмом: порядок денний коригувався під час обговорення, а варіанти вирішення нагальних проблем відрізнялися від заздалегідь підготовлених. По-друге, і очільник держави, і керівник уряду, говорячи про перспективи війни на сході, практично не приховували своєї нервозності. Яка, всупереч очікуванням (і слава Богу), не переросла у з'ясування стосунків між хрещеними батьками майбутньої коаліції, котрі поки що так і не поділили портфелів.
    Сергій Рахманін Автор Сергій Рахманін Внутрішня політика
   • ЧИТАЙТЕ НАС У СОЦМЕРЕЖАХ
   • Скарби Януковича: крізьлід Пошук "скарбів Януковича" сьогодні нагадує експедицію до льодовиків, яку Україна вперто не хоче очолювати.
    Станіслав Батрин Автор Станіслав Батрин Внутрішня політика 07 листопада 2014 21:50
   • Записки нерезидентів Громадяни України з пропискою на окупованій території в Криму тепер для Батьківщини - нерезиденти. Хто не зрозумів цього "щастя" відразу після набрання чинності законом про визнання всієї території анексованого півострова вільною економічною зоною, після постанови НБУ №699 від 3 листопада цього року тепер може його відчути тактильно.
    Валентина Самар Автор Валентина Самар Внутрішня політика 07 листопада 2014 21:45
   • Боротьбу з корупцією припинено. Сui prodest? Наша влада на півроку, до 25 квітня 2015 р., залишає без жодного (!) правового регулювання питання запобігання корупції. Правові наслідки цього кроку будуть відчутні ще кілька років. Не вірите: уважно подивіться на текст профільного закону.
    Микола Хавронюк Автор Микола Хавронюк Внутрішня політика 07 листопада 2014 21:40
 • ЛЮДИНА
   • Спрага-спрага-спрага
    Спрага-спрага-спрага Якщо ж після окупації та анексії Криму Росією український уряд підвищить ціни на дніпровську воду до рівня європейських, або ж зважиться на адекватні заходи щодо блокування півострова й усе ж таки перекриє надходження води Північно-Кримським каналом, то кримську господарську систему, економіку, інфраструктуру, екологію тощо очікує колапс.
    Павло Гай-Нижник Автор Павло Гай-Нижник Довкілля
   • Касові суперечки Театр ім. І.Франка не чекає на своїй сцені МХТ О.Табакова. Чи морально у воєнний час нарікати на відсутність гастролерів у престижних залах? Кого чекають, а кого на поріг не пустять (з числа іменитих артистів) господарі наших великих майданчиків?
    Олег Вергеліс Автор Олег Вергеліс Культура 07 листопада 2014 21:55
   • "Україна починається в Бердичеві" Бальзак та інші на одній обітованій землі. Про місто Бердичів вирішила зняти унікальний цикл документальних фільмів режисер Алла Міщук, - прем'єри відразу трьох її стрічок відбулися у столичному Будинку кіно.
    Катерина Константинова Автор Катерина Константинова Культура 07 листопада 2014 21:45
   • Руйнівники міфів. Історичний фронт Географія інформаційної війни дуже широка, а сила її руйнівна. Фундаторам проекту "Likбез. Історичний Фронт" набридло, що чимало людей не знають, як виникла Україна і в чому особливість української ідентичності. Часто йдеться не про іноземців, а про нас, тутешніх жителів.
    Ольга Герман Автор Ольга Герман Історія 07 листопада 2014 21:45
   • Сергій Михальчук. Очі "Поводиря" Найтитулованіший український кінооператор уже вчетверте делегований за "Оскаром".
    Ярослав Підгора-Гвяздовський Автор Ярослав Підгора-Гвяздовський Культура 07 листопада 2014 21:45
   • Future Generation Art Prize-2014: етюди з виставки У Pinchukartcentre, загалом, сьогодні презентують красиве мистецтво задля красивого мистецтва. Тут плодяться "шафи", естетичні й зовсім безневинні, наче метелики. Чи таке ж "безневинне" сучасне мистецтво, що сховалося в шафі? Це питання залишається за порогом.
    Ганна Пароваткіна Автор Ганна Пароваткіна Культура 07 листопада 2014 21:40