Об'єднаємо наші зусилля
Влада
Третя світова гра
Третя світова гра Засідання Ради національної безпеки, скликане 4 листопада з ініціативи президента, було, за словами окремих його учасників, не цілком типовим. По-перше (повіримо на слово нашим інформантам), воно вирізнялося мінімальним формалізмом: порядок денний коригувався під час обговорення, а варіанти вирішення нагальних проблем відрізнялися від заздалегідь підготовлених. По-друге, і очільник держави, і керівник уряду, говорячи про перспективи війни на сході, практично не приховували своєї нервозності. Яка, всупереч очікуванням (і слава Богу), не переросла у з'ясування стосунків між хрещеними батьками майбутньої коаліції, котрі поки що так і не поділили портфелів.
Сергій Рахманін
Гроші
Війна, мир та економіка
Війна, мир та економіка Україна практично в розпал XXI століття визнана гідною сумнівної честі стати дослідним полігоном для сучасної версії гібридної війни.
Ярослав Жаліло
Людина
Спрага-спрага-спрага
Спрага-спрага-спрага Якщо ж після окупації та анексії Криму Росією український уряд підвищить ціни на дніпровську воду до рівня європейських, або ж зважиться на адекватні заходи щодо блокування півострова й усе ж таки перекриє надходження води Північно-Кримським каналом, то кримську господарську систему, економіку, інфраструктуру, екологію тощо очікує колапс.
Павло Гай-Нижник