Об'єднаємо наші зусилля
Влада
Корсет для мрії
Корсет для мрії Іншого виходу, ніж узяти владу в кліщі західного контролю та контролю громадянського суспільства, - я поки що не бачу. Синхронізувати дію "щелеп" буде непросто. І в Заходу є в Україні інтереси, які не в усьому збігаються з нашими національними, і громадянське суспільство - не косяк риб, який діє швидко, чітко й злагоджено. Зате в них є фінансова розвідка, а в нас немає іншої країни. Ми повинні примусити владу працювати, а не імітувати; боротися за країну, а не за власні рейтинги та доходи. Ми не можемо дозволити, щоб на місці нашої країни з'явився напис: "Загинула через дурість і жадібність".
Юлія Мостова
Гроші
Що означає докапіталізація "Нафтогазу України" держоблігаціями
Що означає докапіталізація "Нафтогазу України" держоблігаціями За ідеєю, "Нафтогаз" мав продавати ОВДП, які "видав" йому Мінфін і за які він може виручити "живі" гроші, на ринку, тобто покупцем може бути будь-яка юридична особа. Але досить часто, якщо не завжди останнім часом, виходить так, що покупцем в остаточному підсумку виявляється Національний банк.
Ганна Люта
Людина
Docudays UA-2015: усе палає!
Docudays UA-2015: усе палає! У столиці - 12-й Міжнародний фестиваль Docudays UA. У його рамках - понад сто неігрових фільмів, близько десятка - вітчизняні. Серед українських фільмів, які варті уваги професіоналів та широкого кола глядачів, - стрічка "Все палає", що вже здобула визнання на деяких міжнародних фестивалях.
Антон Філатов