Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 3 31 сiчня-7 лютого Швидкий перегляд номера
 • ВЛАДА
   • Слабкі світу цього
    Слабкі світу цього Країна уникнула цілком можливого кровопролиття. Янукович - повної втрати контролю. Опозиція - ганьби. Протестувальники - приводу для внутрішнього розколу. Захід - необхідності кидати все й займатися насамперед Україною. Поки що.
    Сергій Рахманін Автор Сергій Рахманін Внутрішня політика
   • ЧИТАЙТЕ НАС У СОЦМЕРЕЖАХ
   • Камінь, сточений краплями Два місяці, два зимові місяці українці на морозі обстоюють на Майдані свою свободу, гідність і право на європейське майбутнє. Але в теплих брюссельських кабінетах на дуже мінливу ситуацію в Україні реагують, як завжди, обережно і неквапливо, не бажаючи заглиблюватись у нюанси і тому не до кінця розуміючи, що відбувається.
    Тетяна Силіна Автор Тетяна Силіна Внутрішня політика
   • Східні казки Основою східної "міфології Майдану" є, безперечно, страх. Донецькі прибічники Януковича настільки залякали себе страшним бандерівським десантом, який ось-ось увірветься в місто, що зачинилися в будинку ОДА й оточили себе ешелонованим захистом із шахтарів, тітушок, міліції.
    Євген Шибалов Автор Євген Шибалов Внутрішня політика
   • Партія без регіонів Захоплені ж народом будівлі ОДА стали лише символами перемог, але не частиною нової системи влади. Утім, як можна стати частиною того, чого немає? Народна рада досі все ще залишається "потьомкінською", інакше навіщо її засновникам і членам ходити на засідання Ради Верховної?
    Інна Ведернікова Автор Інна Ведернікова Внутрішня політика