Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 26 12 липня-19 липня Швидкий перегляд номера
 • ГРОШІ
   • Не війна?
    Не війна? З різних напрямів надходять тривожні сигнали про виникнення тих або інших непорозумінь і про можливість запровадження санкцій, які накопичуються як сніжна куля, набуваючи лавиноподібної форми, попри липневу спеку і відпускну розслабленість вітчизняних чиновників.
    Макрорівень
   • Право на захист (але без шкоди для економіки) Складні закони багатосторонньої торгівлі не дають змоги підтримувати лише вигідні торговельні зв'язки, захищаючись від товарних потоків, що "тиснуть" на вітчизняну галузь. Реакція зацікавлених членів СОТ, як правило, змушує шукати баланс інтересів.
    Андрій Гончарук Автор Андрій Гончарук Макрорівень 12 липня 2013 19:00
   • Зовнішньоторговельні граблі і снігова куля Кількість проблем України в галузі міжнародної торгівлі наростає, як снігова куля. Тільки-тільки, здається, позбулися проблеми з якістю експортованих до Росії сирів. А от уже й США знову незадоволені рівнем захисту інтелектуальної власності в нашій країні.
    Сергій Коз’яков Автор Сергій Коз’яков Макрорівень 12 липня 2013 18:55
   • Захистити трудових мігрантів, щоб врятувати економіку Мільйони вітчизняних трудових мігрантів перетворилися з жертв, що потребують захисту держави, на найважливішого валютного донора країни. А на регіональному рівні цей ресурс зазвичай чи не єдиний. Що ж робить влада для збереження мігрантського грошового потоку?
    Олег Канівець Автор Олег Канівець Макрорівень 12 липня 2013 18:50
   • Трансфертна сага нон-стоп Попри жорсткий опір, у законі про трансфертне ціноутворення також збереглися норми про його поширення на внутрішні операції. Але зацікавлені особи, які на поточному етапі наче "програли", знову ж таки можуть спробувати відігратися.
    Василь Пасочник Автор Василь Пасочник Фінанси 12 липня 2013 18:45
   • Їй не сподобалося… Не приживеться ця ХАСПП, хоч би як він пнувся… Бо важко контролювати і коригувати показники якості у цьому заплутаному і розмаїтому ланцюжку. Тому прогресивний світ відмовився від стихійного дрібнотоварного виробництва молока.
    Володимир Чопенко Автор Володимир Чопенко Промисловість 12 липня 2013 18:40