Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 23 17 червня-23 червня Швидкий перегляд номера
  • "Я стану снайпером і вб'ю тебе" Наприкінці квітня я побувала на урочистому відкритті Центру психологічного відновлення "Промир" у Слов'янську, а заодно побачила свою хорошу подругу, волонтера Олену Розвадовську. Історія "Промиру" почалася майже три роки тому - з ініціативи волонтерів-психологів з підтримки жителів Слов'янська.
   Алла Котляр Автор Алла Котляр Соціум 16 червня 2017 17:25
  • Маріуполь. Сліпа зона Багато чого в Маріуполі влаштовано так, щоб обивателі й громадські активісти практично не перетиналися. Влада старанно зачищає територію від конкурентів і бажає сама формувати український порядок денний - у тих дозах, які спроможна перетравити без розладу шлунка.
   Інна Юр’єва Автор Інна Юр’єва Соціум 16 червня 2017 17:15
  • Тарас Яницький: "Бандура — це космос" Відомий український бандурист в інтерв'ю DT.UA розповів про долю знаменитої Стрітівської школи кобзарського мистецтва; поділився враженнями від поїздок зі своїм інструментом до США і на Схід України (в зону АТО); розповів про унікальну історію Детройтської капели бандуристів, яка наступного року планує турне по Україні.
   Катерина Константинова Автор Катерина Константинова Культура 16 червня 2017 17:12
  • Закони для лікування Про необхідність реформувати медичну галузь сказано й написано багато. Перші спроби були 1999 року. В усі наступні роки президенти, народні депутати, міністри говорили про реформи, але в їхній основі бачили збільшення фінансування, закупівлі дорогого обладнання, побудову спеціалізованих центрів: онкологічних, перинатальних, кардіологічних тощо. Точка зору
   Микола Поліщук Автор Микола Поліщук Здоров’я 16 червня 2017 17:12
  • Стефаник, століття 1916-го, майже сто років тому, Василь Стефаник написав новелу "Марія" з посвятою Іванові Франкові. То часи Першої світової війни, Стефаник повертається на малу батьківщину в село Русів. Його душу руйнують - воєнне лихоліття, розлука з дітьми, втрати близьких. Усе це - спресований біль і запечена кров - у "Марії".
   Олег Вергеліс Автор Олег Вергеліс Культура 16 червня 2017 17:10
  • Британія: одержимість театром Британська рада в Україні представляє літній блок прем'єрних англійських вистав, що отримують нове життя на великому кіноекрані. В репертуарі - нові постановки за п'єсами Тома Стоппарда, Едварда Олбі, Оскара Вайлда і, природно, Вільяма Шекспіра.
   Дмитро Санін Автор Дмитро Санін Культура 16 червня 2017 17:06
  • Звуки класики У Південній Пальмірі завершився Міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics, уже третій за ліком.
   Марія Гудима Автор Марія Гудима Культура 16 червня 2017 17:04
  • Українські політики й фальшиві дисертації Корупція і шахрайство у сфері присудження наукових ступенів призвели до того, що українські наукові ступені постійно знецінюються
   Арарат Осипян Автор Арарат Осипян Наука 16 червня 2017 16:47
  • Депутатська послуга Лінгвістичну експертизу докторської дисертації Катерини Кириленко здійснив Український мовно-інформаційний фонд (УМІФ) Національної академії наук України у відповідь на запит Української федерації вчених. Цей фундаментальний матеріал (обсяг експертизи становить понад 300 сторінок тексту) викликав великий інтерес у громадськості.
   Валерій Мазур Автор Валерій Мазур Наука 16 червня 2017 16:45
  • Чужа війна сержанта Маріо Ім'я італійського письменника Маріо Рігоні-Стерни (1921–2008) майже не відоме українському читачеві. Хіба що колись потрапив до рук російський переклад 1982 року найвідомішого його твору Il sergente nella neve ("Сержант у снігах").
   Олег Смаль Автор Олег Смаль Історія 16 червня 2017 16:41