Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 36 8 жовтня-13 жовтня Швидкий перегляд номера
  • Війна на кримінальному фронті У Дніпрі дихання війни відчувається, напевно, гостріше, ніж будь-де. Війна є і ще довго залишатиметься найпотужнішим криміногенним фактором у суспільстві. І трагічна історія патрульних поліцейських Кутушева і Макаренко, застрелених колишнім міліціонером-торнадівцем Пугачовим - тому наочне підтвердження.
   Вадим Троян Автор Вадим Троян Внутрішня політика
  • Плутонієвий демарш Росії На початку минулого тижня Володимир Путін підписав указ про призупинення дії угод та протоколів, які стосуються утилізації надлишкових запасів збройового плутонію, і вніс у Держдуму проект закону, що встановлює відверто неможливі умови відновлення утилізації.
   Олексій Їжак Автор Олексій Їжак Внутрішня політика
  • Врятують чи угроблять Нідерланди асоціацію України з ЄС? Прем'єрові Нідерландів Марку Рютте не позаздриш. Його проєвропейський уряд, що підтримав Угоду про асоціацію України з ЄС (УА), нині в досить скрутному становищі, оскільки мусить врахувати негативні результати квітневого консультативного референдуму з питання ратифікації цього документа. І на кону - не тільки доля Угоди та зони вільної торгівлі Україна-ЄС, не тільки політичне майбутнє самого Рютте, його партії та очолюваного ним уряду, а й, без перебільшення, договороспроможність, єдність і, не виключено, подальша доля всього Європейського Союзу.
   Тетяна Силіна Автор Тетяна Силіна Внутрішня політика
  • Велика війна і "сьома хвиля" Після сплеску бойової активності на фронті в червні-серпні 2016-го інтенсивність бойових дій у вересні та на початку жовтня значно знизилася. Що буде далі, після указу про демобілізацію й звільнення 6-ої хвилі? Чи вдалося наповнити армію "контрактниками"? Яка оперативна обстановка? Чи буде велика війна?
   Юрій Бутусов Автор Юрій Бутусов Внутрішня політика
  • ВІЗуАльна жорсткість Якби візовий режим із РФ Україна запровадила два роки тому, коли Росія окупувала Крим, коли розпочиналися перші зіткнення на Сході, це рішення було б підтримане переважною більшістю та не викликало таких палких обговорень. Тоді мало сенс демонструвати нашу готовність до конфлікту на всіх фронтах. Але влада була до цього не готова. Нині, через два роки неоголошеної війни, до цього не готова більшість не тільки при владі, а й у суспільстві.
   Юлiя Самаєва Автор Юлiя Самаєва Внутрішня політика