Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 2 23 сiчня-30 сiчня Швидкий перегляд номера
 • ГРОШІ
   • У законі відповіді немає
    У законі відповіді немає Не можна сказати, що дореформений податок на нерухомість був кращим за чинний варіант. Скоріше, це цуценята одного і того ж посліду. Однаково слабкі, недалекі, безпородні істоти, навіть хворіють на однакові спадкові захворювання.
    Данило Гетманцев Автор Данило Гетманцев Бізнес
   • Чи можливий баланс газу при дисбалансі між його власниками? Перехід до старих умов приведе до подальшого скорочення частки "Газпрому" в Україні. Колишні контрактні умови роблять пропозицію російського монополіста ще менш привабливою порівняно з ринковими умовами європейських постачальників "Нафтогазу".
    Алла Єрьоменко Автор Алла Єрьоменко Енергоринок 23 сiчня 2015 22:00
   • Оподаткування зопалу У тих країнах, де податок на нерухомість стягується, механізм кардинально відрізняється від нашого: не уряд вирішує, який розмір цього податку, а самі громадяни, що проживають у даному регіоні, вирішують, чи хочуть вони "поділитися" частиною своїх доходів з місцевою владою для будівництва нової школи, дороги або ремонту місцевої лікарні.
    Людмила Сімонова Автор Людмила Сімонова Бізнес 23 сiчня 2015 21:59
   • НБУ проти нафти, або Чому дорожчає бензин "Чому нафта дешевшає, а бензин у нас дорожчає?" - чути це питання доводиться щодня. Дійсно, за рік нафта подешевшала вдвічі, а ціни на паливо в Україні виросли більш ніж на 50%. І чим нижчі світові котирування, тим частіше звучить зазначене питання.
    Сергій Куюн Автор Сергій Куюн Енергоринок 23 сiчня 2015 21:59
   • А в чому завдання: обігріти чи нагрітися? За нинішньою зимою очікується наступна, на яку потрібні ресурси й організаційна підготовка. Система вийде з зими в значно гіршому стані, ніж увійшла. А навесні знову треба буде наповнювати сховища газом, купувати вугілля і те ж саме ядерне паливо.
    Ігор Маскалевич Автор Ігор Маскалевич Енергоринок 23 сiчня 2015 21:57
   • Брудний рік Рік, по суті, став "брудним роком" для країни. Не маючи власних потужностей із утилізації вкрай отруйних хімічних сполук, Україна не змогла за минулий рік позбутися жодного небезпечного кілограма
    Єгор Пиляєв Автор Єгор Пиляєв Бізнес 23 сiчня 2015 21:55