Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 48 20 грудня-27 грудня Швидкий перегляд номера
  • Місце зустрічі — Відкритий університет Майдану Фломастер, фліпчарт і мікрофон у руках - ось і всі атрибути навчання. Серед лекторів - відомі громадські діячі, політики, економісти, журналісти, митці, правники, науковці.
   Оксана Онищенко Автор Оксана Онищенко Освіта 20 грудня 2013 18:15
  • Кіт розслідуватиме, хто їв мишей? У Міністерстві освіти створили комісію з розслідування тиску на студентів за участь в акціях протесту
   Оксана Онищенко Автор Оксана Онищенко Освіта 20 грудня 2013 18:10
  • У кожного своя спадщина Сулими були однією з найбагатших і найвпливовіших родин, представники якої займали полкові й генеральні уряди. Вони відігравали визначну роль у Запорізькій Січі та урядах Гетьманщини. Багата спадщина цього роду може стати безцінною пам'яткою історії та культури, справжнім надбанням українського народу.
   Роман Слепенчук Автор Роман Слепенчук Історія 20 грудня 2013 17:55
  • Ювілей "Мрії" Перехід Ан-225 у категорію літака з необмеженим безпосадковим радіусом дії обіцяє не просто значні переваги, а формування якісно нового сектору ринку повітряних вантажних послуг уже всередині самої сфери надважких перевезень.
   Сергій Гончаров Автор Сергій Гончаров Історія 20 грудня 2013 17:50
  • Мама вийшла заміж... Добре, якщо між дитиною і новим "татом" відразу виникає взаєморозуміння. Але найчастіше бажаний контакт встановлюється згодом або не встановлюється взагалі. Щоб не перетворити життя членів нової сім'ї на кошмар, знадобиться величезне терпіння і мами, і вітчима. У даному випадку головну роль відіграє мама.
   Ірина Максименко Автор Ірина Максименко Сімейне коло 20 грудня 2013 17:45
  • Тест на протест Взаємодія людей на Євромайдані працює як велика самоорганізована психотерапевтична група. Ті емоційні переживання, з якими могла б не впоратися одна людина, у групі переживаються значно легше.
   Алевтина Шевченко Автор Алевтина Шевченко Сімейне коло 20 грудня 2013 17:40
  • Наслідки евтаназії, або Чи узаконять добровільну смерть в Україні? Поки у прогресивній Європі намагаються реалізувати права невиліковно хворих дітей на добровільну смерть, в Україні про це не може бути й мови. Оскільки в нас, як і в багатьох інших країнах пострадянського простору, евтаназію заборонено законом.
   Олександра Тимощук Автор Олександра Тимощук Сімейне коло 20 грудня 2013 17:35