Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 2 21 сiчня-27 сiчня Швидкий перегляд номера
 • ВЛАДА
   • "Ось будинок, який будує Трамп…"
    "Ось будинок, який будує Трамп…" Нова адміністрація президента США - непростий і непередбачуваний гравець, який перебуває у процесі формування стратегії діяльності. Однак усе свідчить про те, що новий президент, як і Путін, - прихильник швидкої і високодинамічної гри в мінливому світі, що вимагає гнучкості розуму та вправності. Хоча часто така гра ведеться й без розуміння її стратегічної мети.
    Володимир Горбулін Автор Володимир Горбулін Внутрішня політика
   • ЧИТАЙТЕ НАС У СОЦМЕРЕЖАХ
   • #безліс comeback, або Чому в уряді не можуть знайти компроміс щодо мораторію на експорт лісу Перегони в питанні скасування чи збереження мораторію на експорт лісу у 2016 р. завершилися на користь України: мораторій зберегли. Але початок року дарує нам новий виток протистояння між гілками влади, випускаючи всю потугу в повітря, замість того, щоб зосередитися на вирішенні справді важливих проблем у цій галузі, зокрема уникненні міжнародних суперечок, наведенні ладу всередині країни, висадці нових лісів тощо.
    Ігор Гужва Автор Ігор Гужва Внутрішня політика 20 сiчня 2017 23:03
   • Потреба уяви, потреба інституцій Польсько-українські відносини переживають найтяжчі часи від 1991 р. Цього разу, на відміну від останніх років, ситуація не повернеться до нормального стану просто тому, що відродження націоналізмів стало проблемою в масштабах усього Заходу, а Польща й Україна піддалися цьому трендові. В обох країнах з'явилися політичні групи, зацікавлені у підтримці скептичних настроїв щодо сусіда.
    Павел Коваль Автор Павел Коваль Міжнародна політика 20 сiчня 2017 23:02
   • Що несе світові ера Дональда Трампа? Зовнішня політика президентів США давно перестала бути турботою самих лише американців. Але останні вибори у США вивели цю особливість на принципово новий рівень, - непередбачуваність Трампа, яку він неодноразово довів і під час передвиборної кампанії, і після перемоги, робить нечіткими контури зовнішньополітичного курсу нової адміністрації й примушує нервувати як союзників, так і противників США.
    Юлія Курнишова Автор Юлія Курнишова Міжнародна політика 20 сiчня 2017 23:01
 • ЛЮДИНА
   • 26 персонажів у пошуках авторів
    26 персонажів у пошуках авторів У новому театральному році поки що нічого не хочеться "прогнозувати" у вигляді шаблонних ТОП-10 або ТОП-20 - форма заяложена, очікування - примарні. Тому, інформуючи про важливі столичні театральні прем'єри 2017-го, піду шляхом торованим - услід за авторами, за їхніми текстами.
    Олег Вергеліс Автор Олег Вергеліс Культура
   • Шлях через Майдан: арт-відображення різних епох В Інституті проблем сучасного мистецтва до 8 лютого триватиме арт-проект "Переведіть мене через Майдан" (фото, графіка, відео, об'єкт). Керівник проекту - Ігор Абрамович. Куратор - Галина Скляренко. Вона й розповіла DT.UA про відображення різних Майданів у серці української столиці.
    Катерина Константинова Автор Катерина Константинова Культура 20 сiчня 2017 23:03
   • Встати, самосуд іде! Наприкінці минулого року було опубліковано результати соціологічного дослідження "Права людини в Україні", проведеного фондом "Демократичні ініціативи" і фірмою Ukraine Sociology Service на замовлення Програми розвитку ООН в Україні. За результатами дослідження 38% українців вважають, що самосуд за деяких обставин допустимий.
    Олег Покальчук Автор Олег Покальчук Соціум 20 сiчня 2017 23:02
   • Пісня року, виконує — Tik Tu На думку музичних критиків та багатьох меломанів, головне і дуже серйозне музичне відкриття 2016-го - тернопільське тріо Tik Tu. В інтерв'ю DT.UA гурт розповідає про свій дебютний альбом, етнічні мотиви та незабутні концерти.
    Орест Дрималовський Автор Орест Дрималовський Культура 20 сiчня 2017 23:02
   • Випробування батьківством Народження дитини позначається на всіх сферах родинного життя: спілкування між її членами, харчування, секс, відпочинок, дозвілля, комфорт у домі - ніщо з цього вже не буде таким, як раніше. І що менш реалістичним було уявлення про будні розширеної версії сім'ї, то тяжче буде прийняти ці зміни.
    Оксана Білик Автор Оксана Білик Сімейне коло 20 сiчня 2017 23:02
   • Боротьба за руську спадщину в середині й другій половині XIV ст. В українській історіографії, як і в російській, литовській та польській, мало звертають уваги на півстолітню війну на нинішніх західноукраїнських землях, яка велася одночасно зі Столітньою війною - з 1340-го по 1392 рік. У горнилі цієї війни загинуло Руське князівство (або королівство), яке можна вважати давньою Українською державою.
    Петро Кралюк Автор Петро Кралюк Історія 20 сiчня 2017 23:01