Об'єднаємо наші зусилля
Випуск № 36-37 10 жовтня-17 жовтня Швидкий перегляд номера
 • ВЛАДА
   • Несамотність
    Несамотність Двадцять років - це вік чи термін? Це багато чи мало? Особливо коли взяти до уваги, що в них вмістилися (крім усього іншого) шість парламентських кампаній, чотири зміни президента, два Майдани. Один дотепний читач пожартував: "Два десятки років для друкованого ЗМІ в нашій країні - це безсмертя". Те, що за чотири п'ятирічки нам вдалося не просто зберегти газету, а й залишитися собою, можливо, не подвиг. Але щось героїчне в цьому точно є. Тим більше що завжди знаходилися люди, котрі хотіли нас закрити, зробити банкрутами, купити. Але завжди знаходилися й ті, хто допомагав, підтримував, захищав. Як міг, чим міг. Часто неабияк ризикуючи. Нічого не вимагаючи натомість. Нам платили щирістю за чесність. Відповідали вчинком на вчинок.
    Внутрішня політика
   • ЧИТАЙТЕ НАС У СОЦМЕРЕЖАХ
   • Іловайськ. Фатальні рішення Розформування 51-ї бригади та спроба зробити "стрілочниками" батальйон "Прикарпаття" - просто недостойна маніпуляція фактами.
    Юрій Бутусов Автор Юрій Бутусов Внутрішня політика
   • Краплена карта з сарафана Крим (і Україну з її територіальною цілісністю) пропонують зробити розмінною монетою вже навіть не в російсько-українському конфлікті, а на Близькому Сході.
    Валентина Самар Автор Валентина Самар Внутрішня політика
   • Учасник бойових дій. Нереальна мрія учасника АТО Вони були в "котлах", бачили смерть і страждання, вони стояли себе, за Україну та її народ. Проте після повернення додому не на всіх чекають нагороди. На більшість чекає нова війна. Цього разу на адміністративному фронті з бюрократичною машиною державного апарату.
    Леся Василенко Автор Леся Василенко Внутрішня політика