Під партійною франшизою в раді запорізький мер об'єднав лояльних депутатів, чиї партії втратили свою актуальність у місті: УКРОП, БПП, Радикальну партію Олега Ляшка, «Самопоміч». Зайшли під парасольку Буряка і деякі представники «Опозиційного блоку» та «Нашого краю», з якими він усю каденцію ділив «кусень хліба».
Опитування підтверджують, що «Єднання» впевнено проходить у міську раду обласного центру, хоча й не з першим результатом (за даними опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI), яке проводила компанія Info Sapiens, у партії мера — 14%), поступаючись лише «Слузі народу» (25%) і неочікувано — ЄС (15%). ОПЗЖ поступово здувається та має такий же відсоток, як і партія Буряка. Проблеми ОПЗЖ в тому, що партійні структури вона успадкувала від «Нашого краю», а той — від Партії регіонів, а це викликало відплив електорату. У результаті в ОПЗЖ — істотний антирейтинг, пов'язаний із іміджем цієї партії.
У такій ситуації несподівано можуть вистрелити невеликі за впливом у місті партії («Батьківщина», «Порядок», «Наш край», «Нова політика»), які згодом можуть стати золотою акцією в міській раді.
Істотно підкоригувати ситуацію може й коронавірус. В умовах віртуалізації виборчої кампанії додаткові переваги, звісно, отримають «Слуга народу» і Партія Шарія, які не ведуть роботу «в полі» й мають у кращому разі номінальні партійні структури.