Значна кількість ковід-пацієнтів Київської області знаходяться на кисневій підтримці

Поділитися
Значна кількість ковід-пацієнтів Київської області знаходяться на кисневій підтримці Фото: dnpr.com.ua
34 людини підключені до апаратів ШВЛ.

Більше половини ковід-пацієнтів Київської області забезпечуються кисневою підтримкою.

34 хворих підключені до апаратів штучної вентиляції легенів, повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації на відомчому сайті.

Зараз в лікарнях на кисневій підтримці знаходяться 706 пацієнтів з Covid-19, що становить 60% від загальної кількості людей, які лікуються в стаціонарі, заявив напередодні ввечері глава Київської обладміністрації Василь Володін.

У госпітальних базах Київської області зараз більше половини інфекційних ліжок забезпечені киснем. Наступного тижня планується підключити ще 220, а протягом листопада - 651, після чого одночасно отримувати кисень зможуть 1 595 пацієнтів.

Згідно із заявою Володіна, зараз в Київській області в змозі забезпечити киснем кожного, хто цього потребує.

"Якщо на початку епідемії мали тільки 57 точок доступу кисню, то зараз їх 969", - резюмував Володін.

В Україні підведеним киснем забезпечено 18 500 лікарняних ліжок, повідомив 4 листопада міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За словами глави МОЗ, з початку вересня кількість ліжок з підведеною киснем збільшилася на десять тисяч.

Степанов заявив, що МОЗ буде працювати в напрямку забезпечення ліжок для хворих COVID-19 киснем. І за місяць планує довести їх кількість до 40 тисяч.

Максимальна кількість ліжок для лікування хворих COVID-19, які може виділити система охорони здоров'я, в даний час складає приблизно 52 тисячі, але міністерство шукає можливості забезпечити ще кілька десятків тисяч ліжок.

Як відомо, робота з пацієнтами з коронавірусом, вимагає кваліфікованих, підготовлених кадрів медпрацівників, але ситуація з медперсоналом в Україні напружена.

Не так давно повідомлялося, що за 9 місяців з медичних установ Києва звільнилися понад семи тисяч співробітників. Міський голова Києва уточнив, що половина з названого кількості це технічні працівники лікарень, а не медперсонал. Проте, відтік медичних кадрів все-таки існує.

Відомо, що за час пандемії в країні звільнилося приблизно 25% медперсоналу. До цієї кількості варто додати тих медиків, які самі хворіють коронавірусом. Щодня таких близько ста чоловік.

Протягом середи в Україні коронавірусом заразилися 9 850 осіб. Це новий антирекорд для країни. За весь час пандемії в країні зафіксовано 430 467 випадків COVID-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Відзначається, що за добу зафіксовано 193 летальних випадки, 8 378 пацієнтів одужали.

Найбільше число хворих зафіксовано в Харківській (40 330 випадків), Львівській (32 069 випадків) областях та місті Київ (41 373 випадки).

Пандемія СOVID-19 поставила перед системами охорони здоров'я всіх країн світу найгостріше питання - як лікувати постраждалих від вірусу безпечно, справедливо і ефективно. Про ситуацію, яка склалася в світі та в Україні в матеріалі Людмили Петрашко "Складні рішення".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі