Думки українців щодо російського вторгнення розділились — результати соцопитування

Поділитися
Думки українців щодо російського вторгнення розділились — результати соцопитування © ZN.UA
Найменше російського вторгнення побоюються на сході України.

Загрозу військового вторгнення Росії в Україну взимку-навесні 2022 року як реальну вважають 44,9% громадян. При цьому майже стільки ж, а саме 43,7%, українців вважають, що вторгнення найближчим часом не буде. Такі дані соціологічного опитування опублікував Центр Разумкова.

Так, частіше вважають загрозу реальною жителі центру країни, тут таких 54,9% і 35,1% тих, хто вважає, що вторгнення найближчим часом не буде  і заходу, де  51,6% вважають, що вторгнення буде, а 43,2%, що ні.

Водночас на півдні України реальним вторгнення вважають 36,1% громадян, а  45,1% вважають, що загрози немає. На сході впевнених у російській загрозі ще менше – 28,5%, при цьому 55,7% вважають, що вторгнення не буде.

Водночас  що вищий рівень освіти респондентів, чим частіше вони вважають, що загроза є реальною — їх частка зростає від 41,2% серед людей з середньою або неповною середньою освітою до 47,3% серед тих, хто має вищу освіту.

Соціологічне дослідження проведене службою Центру Разумкова з 28 по 31 січня 2022 року методом телефонне опитування серед 1206 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Детальніше про ситуацію, що склалася навколо України, реакція та вимоги Заходу та про те, чого добивається Москва, читайте в аналітичних матеріалах ZN.UA:

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі