"Донбас" поступився найкращій команді Східної конференції КХЛ

"Донбас" поступився найкращій команді Східної конференції КХЛ © hcdonbass.com
Донецька команда на домашньому льоду не зуміла повторити подвиг чотириденної давності - слідом за пітерським СКА обіграти ще одного лідера чемпіонату. Казахстанський "Барис" не залишив українцям жодного шансу.

Донецький "Донбас" поступився на льоду донецької Арени "Дружба" казахстанському "Барису" 2:4, перервавши свою переможну серію у два матчі.

Команда з Астани до зустрічі з донеччанами поступилася лише раз і поряд зі СКА була одним із лідерів чемпіонату, а за відсотком набраних залікових пунктів навіть перевершувала "імперію". Однак "Донбас" міг стати тією силою, яка здатна зупинити опонента - для цього українській команді слід було якомога надійніше зіграти в обороні.

Але підопічні Андрія Назарова ніби забули про це: втративши пильність протягом непогано проведеного відрізка у три чверті періоду, донеччани почали віддалятися. Захисник Геннадій Разін відправився відбувати 2-хвилинний штраф, а суперник відразу ж скористався цим. Далі - як то кажуть, справа техніки: "Барис" збентежив українців двома шайбами. За 28 секунд Максиму Якуцені вдалося хоч якось відповісти супернику зі допомогою голу "у роздягальню".

Але в другому періоді удача була на боці гостей - шайба досвідченого Максима Спиридонова практично зняла всі питання про переможця.

"Донбас" - "Барис" 2:4 (1:3, 0:1, 1:0)

Шайби: 14:58 Бойд (Доус, Ландін - більш.) - 0:1; 16:58 Поліщук (Жайлауов, Спиридонов) - 0:2; 17:34 Бойд (Лакіза) - 0:3; 19:32 Дадонов (Недорост, Якуценя) - 1:3; 38:39 Спиридонов (Жайлауов) - 1:4; 45:37 Кашпар (Пиганович, Лайне - більш.) - 2:4.

Воротарі: Лейтон - Ахонен

Кидки: 46 - 20

Штраф: 6 - 10

Донбас: Лейтон; Вілсон - Подхрадскі, Дадонов - Недорост - Якуценя; Бартуліс - Пиганович, Лайне - Федотенко - Віртанен; Коларж - Разін, Благой - Робітайл - Кашпар; Сильницький, Шалімов - Варламов - Квітченко.

26 вересня. Донецьк. "Арена Дружба". 3916 глядачів.

Наступний матч команда Назарова проведе 28 вересня - протистояти їй буде ще один представник Східної конференції - "Югра" з сибірського Ханти-Мансійська. Наразі цей колектив займає 8-ме місце у своїй "підгрупі". !zn