ДОРОЖНІ КРАВЦІ

Поділитися
Безперервні дорожньо-ремонтні роботи у Києві постійно наштовхують на запитання: чому одну й ту ж саму нещодавно покладену дорогу вже через півроку доводиться латати, якщо не перекладати наново?..

Безперервні дорожньо-ремонтні роботи у Києві постійно наштовхують на запитання: чому одну й ту ж саму нещодавно покладену дорогу вже через півроку доводиться латати, якщо не перекладати наново? Адже задоволення для столичного бюджету дуже недешеве, оскільки за один кілометр дороги шириною шість метрів комунальники викладають 3 млн. гривень. Саме це стало основною темою виїзної прес-конференції керівництва Київського асфальтобетонного заводу (АБЗ) з участю представників дорожньо-будівельних підприємств Києва.

Як заявив директор АБЗ Володимир Фомичев, уже найближчим часом ситуація на дорогах столиці кардинально зміниться. Завдяки реалізації інвестиційної програми вартістю 1,5 млн. євро з чеською фірмою «Алта», на підприємстві було змонтовано єдину в Україні установку, що дозволяє продукувати «дорожній одяг» відповідно до європейських стандартів. Крім того, завод виграв тендер, який проводився «Київавтодором», що дало змогу АБЗ стати основним постачальником покриття для київських шляховиків. За оцінкою головного інженера «Київавтодору» Василя Мельниченка, новий-старий партнер їх цілком улаштовує, оскільки продукція заводу відповідає високим вимогам столичних автодорожників.

В інтерв’ю кореспонденту «ДТ» завкафедрою дорожніх матеріалів і хімії Національного транспортного університету професор Володимир Мозговий акцентував увагу на використанні заводом у виробництві останніх вітчизняних наукових розробок. Застосування ж полімерних добавок провідних західних виробників дозволить подовжити життя «дорожньої сорочки», щонайменше, до 10 років. У перспективі цей період буде збільшено до 25 років.

Для довідки: Асфальтобетонний завод створено 1934 року. На акціонерне товариство перетворено 1995-го, і він є складовою частиною холдингу «Київміськбуд». За дев’ять місяців 2003 року випуск асфальтобетонних сумішей зріс на 48,5% (вироблено 189,5 тис. тонн), чистий прибуток заводу за той самий період становив 805,2 тис. грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі