Російський виробник скрапленого газу посилив лобізм в США через можливе закінчення війни в Україні – Reuters

Поділитися
Російський виробник скрапленого газу посилив лобізм в США через можливе закінчення війни в Україні – Reuters
Російська компанія проводить переговори з лобістами в США. 

Найбільший виробник скрапленого природного газу Росії "Новатэк" посилив співпрацю з іноземними лобістами, щоб відновити відносини з США через санкції, які наклав Вашингтон на проєкт "Арктичний СПГ-2". Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Видання нагадує, що 2 листопада минулого року під санкції США потрапив проєкт "Арктик СПГ-2" компанії "Новатэк", який повинен був стати найбільшим заводом з виробництва СПГ в Росії.

"Новатэк" прагне відновити відносини із Заходом в очікуванні закінчення війни в Україні в наступному році, обіцяне Трампом.

За словами співрозмовника, старший виконавчий директор і член правління компанії Денис Соловйов нещодавно їздив з Москви до Вашингтона, щоб розпочати роботу з американською лобістською фірмою. "Новатэк" і лобісти планують звернутися до американських урядових структур протягом найближчих тижнів.

Друге джерело повідомило, що "Новатэк" сподівається вивести свій флагманський проект "Арктик СПГ 2" з поточного списку санкцій.

Обидва джерела сказали, що "Новатэк" буде використовувати свій податковий статус, щоб апелювати до Заходу і доводити, що він не є фінансовим донором військових зусиль Росії.

Інші російські газові компанії, такі як "Газпром", сплачують корпоративний податок, який вважається одним з найбільших внесків до російського бюджету, а отже, опосередковано фінансує війну.

Компанія "Ямал СПГ", що належить "Новатэк" і не підпадає під санкції, користується значними податковими пільгами, такими як нульове експортне мито на СПГ і газовий конденсат, а також нульова ставка податку на видобуток корисних копалин для виробництва цих видів палива, як показано в презентації для інвесторів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі