Після саміту президентів глава Кремля Владімір Путін ветував закон, в якому йшлося про покарання засобів масової інформації за цитування неправдивої інформації з інших ЗМІ у випадках, коли немає можливості встановити їх головного редактора й притягнути його до відповідальності. Про це пише ВВС.
Депутати ухвалили відповідні зміни ще в середині травня. Сьогоднішня редакція закону не передбачає покарання за цитування фейків чи компроментуючої інформації, якщо першоджерело можна встановити.
Варто зауважити, що з 2012 року президент РФ втретє ветує якийсь з законів.
Нагадаємо, 16 червня відбувся американо-російський саміт. Президент РФ Владімір Путіна під час пресконференції після зустрічі президентів відповів на кілька питань щодо України. Він зауважив, що теми вступу нашої країни в НАТО сторони торкнулися "мазком".
Путін також додав, що Байден дотримується думки про те, що за основу врегулювання ситуації в Донбасі потрібно брати Мінські домовленості. Згодом цю тезу підтвердив й американський президент, додавши, що певні відмінності в поглядах щодо їх реалізації у сторін все ж існують.
Окрім українського питання президенти також обговорили посилення залежності Росії від Китаю, ситуацію з російським опозиціонером Алєксєєм Навальним, стратегічну стабільність, російські навчання біля кордонів України, спільні консультації щодо кібербезпеки, взаємне повернення послів у Москву та Вашингтон, а також ситуацію, коли Байден назвав Путіна вбивцею.