Угорщина почала будувати паркан на кордоні зі Словенією

Поділитися
Угорщина почала будувати паркан на кордоні зі Словенією У Словенії заявили, що їх не інформували про плани Будапешта побудувати паркан на спільному кордоні © Нігіна Бероєва / Facebook
Угорщина намагається в буквальному сенсі відгородитися від проблем з біженцями.

У четвер, 24 вересня, Угорщина без попередження почала будівництво паркану з колючого дроту на кордоні зі Словенією на тлі кризи з біженцями, передають агентства ap та AFP.

У свою чергу, в уряді Угорщини підтвердили тільки те, що Будапешт зробив певні "заходи" через близькість Словенії до хорватського кордону.

Проте голова канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Янош Лазар повідомив, що будівництва прикордонного паркану зі Словенією "не уникнути". У Словенії заявили, що їх не інформували про плани Будапешта побудувати паркан на спільному кордоні.

Біженці прибувають в Угорщину з метою потрапити до країн Західної Європи, в першу чергу, в Німеччину та Австрію. У зв'язку з цим прем'єр Угорщини Віктор Орбан закликав Берлін і Віденьзакрити кордони для мігрантів. На думку Орбана, обидві держави повинні "гранично ясно сказати", що вони не стануть приймати біженців, інакше в Європу будуть і далі приїжджати "мільйони людей".

14 вересня Угорщина закрила кордон із Сербією через наплив мігрантів. Місцеві служби встановили огорожу в місті Роско, де знаходиться міграційний табір.

На наступний день Угорщина ввела ПП в декількох регіонах. Режим ПП надає поліції та місцевої влади додаткові повноваження: наприклад, дозволяти арешти і швидке винесення судових рішень щодо біженців, зокрема - про депортацію. У той же день поліція заарештувала 60 чоловік.

Після цього в ООН заявили, що "шоковані" діями Угорщини щодо біженців, зокрема діями угорської поліції, яка застосувала сльозогінний газ і водомети проти мігрантів, які намагалися прорватися через кордон із Сербією.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, проблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі