У Росії розповіли, які санкції Кремль збирається ввести проти США

Поділитися
У Росії розповіли, які санкції Кремль збирається ввести проти США Нові заборони не будуть поширюватися на ввезення товарів громадянами для особистого користування
Також Москва введе контрзаходи проти інших країн, які підтримали санкції.

Росія у відповідь на нові санкції США хоче ввести обмеження на ввезення американського продовольства і тютюну, а також припинити співпрацю з США в атомній галузі та авіації, повідомляє "Коммерсант".

Законопроект передбачає призупинення співпраці з США у сфері атомної, авіабудівної та ракетної галузей, заборона на участь американських громадян у приватизації в Росії, а також заборона або обмеження на ввезення ліків, сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з США і країн, які підтримали санкції, повідомив перший віце-спікер Держдуми Іван Мельников. За його словами, мова йде про алкоголь і тютюн.

Віце-спікер Держдуми Сергій Неверов уточнив, що заборона не буде поширюватися на ввезення товарів громадянами для особистого користування.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив журналістам, що законопроект також передбачає заборону на в'їзд в Росію деяким громадянам США, включаючи висококваліфікованих фахівців.

Раніше, до російської Держдуми внесли законопроект, який передбачає заходи у відповідь на "антиросійську політику США". Санкційний законопроект обговорять на Раді Держдуми з участю представників усіх фракцій.

Раніше, директор відповідального за санкції управління пішов у відставку – Мінфін США. У Міністерстві фінансів США повідомили про відставку директора управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Джона Сміта, який виконував свої обов'язки з лютого 2015 року.

Нагадаємо, управління з кнтролю за іноземними активами після останніх санцій проти російських олігархів та низки компаній із "кремлівського звіту" дало місяць інвесторам на продаж акцій підсанкційних підприємств.

6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски - крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський доповідь". У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентаріїв і 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Детальніше про "кремлівську доповідь", читайте в матеріалі "Кремлівський звіт": чого очікувати оточеню Путіна?" у DT.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі