Американським інвесторам дали місяць на продаж акцій підсанкційних російських компаній

Поділитися
Американським інвесторам дали місяць на продаж акцій підсанкційних російських компаній Першими постраждають компанії Дерипаски © cont.ws
До початку травня це зробити мають лише власники акцій трьох компаній, решта – до початку червня.

Міністерство фінансів США зобов'язало американських інвесторів до 7 травня продати акції та інші цінні папери трьох з 12 російських компаній, щодо яких у п'ятницю, 6 квітня, були введені санкції, пише ТАСС.

Решта інвесторів мають анулювати всі контракти до 5 червня, зазначили в управлінні з контролю над іноземними активами Мінфіну.

Інвесторам з США "необхідно до 7 травня 2018 року позбутися шляхом продажу або переуступки права неамериканським фізичним і юридичним особам від акцій та інших активів групи En+, групи "ГАЗ" і Об'єднаної компанії "Русал", що належать мільярдеру Олегу Дерипаску. Мінфін також зобов'язав цих інвесторів протягом 10 робочих днів після вказаної дати представити детальний звіт, які конкретно акції, кому і коли продані.

Американським фізичним і юридичним особам "необхідно до 5 червня 2018 згорнути операції, контракти або будь-які інші угоди, в тому числі що стосуються імпорту товарів, послуг або технологій в США" з 12 компаніями, які підпали під санкції, а також "з іншими юридичними особами, 50% -ва частка яких прямо або опосередковано належить цим 12 компаніям", додало управління.

6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски - крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський доповідь". У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентаріїв і 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Детальніше про "кремлівську доповідь", читайте в матеріалі "Кремлівський звіт": чого очікувати оточеню Путіна?" у DT.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі