Словенія почала будівництво огорожі на кордоні з Хорватією - Reuters

Поділитися
Словенія почала будівництво огорожі на кордоні з Хорватією - Reuters Словенія є найменшою країною, через яку пролягають основні маршрути біженців і мігрантів © ndtv.com
Словенія почала будівництво прикордонного паркану на кордоні з Хорватією в спробі отримати контроль над потоком біженців.

Вантажівки, що перевозять дротяну сітку, прибули в прикордонний населений пункт Великий Обреж недалеко від кордону з Хорватією рано в середу, в день, коли уряд Словенії заявило про початок зведення огорожі для контролю потоку біженців, повідомляє агентство Reuters.

Словенія є найменшою країною, через яку пролягають основні маршрути біженців і мігрантів, що прямують в до Австрії, а потім до Німеччини.

Із середини жовтня кордон Словенії перетнули близько 180 тисяч біженців. Потік біженців попрямував через Словенію після того, як Угорщина парканом відгородилася від Хорватії.

Напередодні прем'єр-міністр Міро Церар заявив, що кордон буде відкритим, але паркан допоможе контролювати потік біженців. Він підкреслив, що у його країни немає достатньо ресурсів, щоб забезпечити житлом велика кількість мігрантів.

Також повідомляється, що близько 175 поліцейських з країн ЄС прибутку на словенський кордон, щоб допомогти правоохоронним органам впоратися з напливом приїжджих. У найближчі тижні до них направлять ще близько 100 поліцейських.

Як відомо, мігранти приїжджають в Словенію з метою потім перебратися у країни Західної Європи. У зв'язку з цим країна запровадила спеціальні заходи для захисту від напливу біженців. Зокрема, було закрито залізничне сполучення з Хорватією, його замінили автобусами, а також посилився поліцейський контроль на кордоні.

Крім того, був введений ліміт на пропуск біженців - не більше 2,5 тисяч мігрантів в день, а також була залучена армія для охорони кордонів через біженців. Тепер військовослужбовці зможуть контролювати кордони, якщо на місці не будуть присутні поліцейські.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі