24 губернатора США відмовилися приймати сирійських біженців

Поділитися
24 губернатора США відмовилися приймати сирійських біженців Обама анонсував на 2016 рік програму з розміщення 10000 сирійських біженців © Нігіна Бероєва / Facebook
Офіційно більше половини губернаторів США побоюються проникнення терористів разом із потоком біженців.

Губернатори не менше 24 штатів США відмовилися приймати сирійських біженців. Губернатори всіх штатів, крім одного, є представниками Республіканської партії, повідомляє канал CNN.

Ця подія відбулася після того, як надійшла інформація про те, що як мінімум один з виконавців терактів в Парижі прибув в Європу разом із потоком сирійських біженців.

Професор права Американського університету Стівен Владек сказав, що формально губернатори не можуть відмовити у прийомі біженців, оскільки дане питання знаходиться в компетенції федерального уряду. Однак без сприяння влади штатів федеральному уряду буде важко втілити в життя програму щодо розміщення біженців.

З 2011 року в США прибули тільки 1500 мігрантів з Сирії, але президент Сполучених Штатів Барак Обама анонсував на 2016 рік програму щодо розміщення 10000 сирійських біженців.

Читайте також: Новий голова МЗС Польщі хоче, щоб біженці воювали проти ІД

В останній час перед Євросоюзом гостро стоїть проблема мігрантів і біженців.

За даними ООН, у жовтні кількість біженців, які прибули в Європу, перевищила 500 тисяч осіб - це в два рази більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому більш 514 тисяч осіб прибули з моря. Тільки у вересні Середземне море перетнули близько 170 тисяч біженців. Ці дані є рекордним показником за місяць, а також вони в п'ять разів перевищують показники минулого року за цей період.

Для вирішення цієї проблеми в США створили групу по мігрантам з країн Північної Африки, які нахлинули в Європу. В Держдепі тоді відзначили, що на надання допомоги мігрантам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців США виділили 26,6 мільйонів доларів.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі