У "МАУ" відреагували на зізнання Ірану у збитті українського літака

Поділитися
У © finance.liga.net
"Ми не сумнівалися в тому, що наш екіпаж і наш літак не могли стати причиною цієї моторошної авіакастрофи".

В авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") не сумнівалися в тому, що їхній літак та екіпаж не могли стати причиною авіакатастрофи в Ірані. Про це написав у Facebook президент "МАУ" Євгеній Дихне.

"Ми на жодну секунду не сумнівалися в тому, що наш екіпаж і наш літак не могли стати причиною цієї моторошної, жахливої авіакастрофи. Дякую всім тим, хто думає та аналізує, хто з нами це поділяв і поділяє. Для нас це дуже важливо. Це були наші кращі хлопці та дівчата. Кращі. Ми сумуємо, і з нами сумує без перебільшення увесь світ. 167 загублених людських життів. Дев'ять членів нашого екіпажу", - сказано в повідомленні.

Сьогодні Іран заявив, що він "помилково" збив український лайнер. Ще в п'ятницю Іран заперечував, що випустив ракету по літаку, і звинувачував західні уряди у "психологічній війні". Президент країни Хассан Роухані заявив про жаль з приводу події.

Читайте також: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака та притягненні винних до відповідальності – Зеленський

Уранці 8 січня в Ірані розбився літак "Міжнародних авіаліній України", який летів з Тегерана до Києва. В авіакатастрофі загинуло 11 громадян України – двоє пасажирів і дев'ятеро членів екіпажу. Крім українців на борту літака перебували громадяни Ірану, Канади, Німеччини, Великої Британії, Швеції та Афганістану: всього 176 людей.

В Ірані причиною авіакатастрофи пасажирського лайнера називали загоряння двигуна. Однак, за даними Пентагону, іранці могли помилково збити український літак. Цієї ж версії дотримувалися Дональд Трамп. Її достовірність підтвердив канадський прем'єр Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон і генсек НАТО Єнс Столтенберг.

У "МАУ" повідомили, що літак Boeing 737-800 NG, який розбився в Тегерані, пройшов останнє планове технічне обслуговування 6 січня 2020 року.

Україна направила до Тегерану групу фахівців для участі у розслідуванні спільно з іранською стороною.

Про страту іранського генерала, катастрофу українського "Боїнга" та наслідки для України читайте в матеріалі Сергія Немирича "Жвавий жах 2020".

Поділитися
Дивіться спецтему: Авіакатастрофа в Ірані
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі