Матч "Дніпро" - "Металіст" було призупинено за рахунку 2:1

Відео Доповнено
Матч "Дніпро" - "Металіст" було призупинено за рахунку 2:1 Трохи пізніше після закінчення перерви, стадіон поринув у морок
Футболісти вийшли на другий тайм, однак у гру втрутилися технічні чинники: на "Дніпро-Арені" зламалося штучне освітлення і матч було перервано.

Матч 12-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги України між "Дніпром" та "Металістом" не було дограно через поломки в системі освітлення дніпропетровського стадіону "Дніпро-Арена".

Футболісти вийшли на поле після перерви, коли на табло горіли цифри 2:1 на користь господарів, однак гра не відновилася. А за мить головний суддя матчу Анатолій Жабченко забрав футболістів до роздягалень. Через майже півгодини було прийнято рішення призупинити матч: football.ua, делегат матчу відмовився від ідеї чекати відновлення роботи систем освітлення і дав команду перервати поєдинок.

Рішення про подальшу долю матчу буде прийнято завтра. Розглядається два варіанти: або технічна поразка "Дніпра", або дограти.

Примітно, що через 10 хвилин, як диктор оголосив про припинення поєдинку, системи освітлення запрацювали на повну потужність, але скасовувати рішення рефері вже не стали.

Зазначимо, що на 10-й хвилині рахунок було відкрито точним ударом головою Євгена Чеберячка (зі штрафного подавав Руслан Ротань), а через 4 хвилини рахунок подвоїв Роман Зозуля. Теж головою він замкнув передачу Івана Стрініча. "Металіст" відповів голом Едмара на 31-й хвилині. Втім, м'яч перетнув лінію воріт у досить суперечливій ситуації, так як на лінії було занадто багато футболістів. Точний удар записали на українського бразильця.

Зустрічі принципових суперників, які вперше в історії виходили на поле в статусі двох найкращих команд чемпіонату, передувала словесна перепалка, організована за допомогою офіційних сайтів команд.

Почав "війну" дніпропетровський клуб, натякнувши харків'янам, що мовляв слід дотримуватися ліміту на легіонерів, встановленого в регламенті чемпіонату. Звичайно ж, в "Дніпрі" посилалися на наявність у складі натуралізованого серба Володимира Дишленковича, який, втім, не має права грати за збірну України, тому, згідно з правилами, не може вважатися українським гравцем. Такий юридичний казус вже був давно пояснений на користь "Металіста" Федерацією футболу України, однак у дніпропетровській команді, вочевидь, вирішили напередодні напруженого поєдинку влаштувати супернику щось на зразок психологічної атаки.

"Металіст" відповів, спробувавши зачепити опонентів за живе: мовляв, "Дніпро" вже десять років не може отримати хоча б комплект бронзових нагород чемпіонату, на що в Дніпропетровську, за кілька годин до матчу, відписали ще жорсткіше. "Металіст" досі не повернув бронзу сезону-2007/08, яка згідно з рішенням суду в Лозанні повинна перейти дніпрянам від харків'ян.

Загалом, атмосфера напередодні гри була дійсно напруженою. Пристрасті не встигли перенестися на футбольне поле, бо вже до 15-ї хвилини "Дніпро" вів у рахунок 2:0, скориставшись двома позиційними помилками суперника в центрі оборони. Спори періодично поновлювалися, а в моменті, коли гості скоротили розрив у рахунку, загострилися до межі. Між тим, суддя не відреагував на зауваження гравців "Дніпра" і гол було зараховано.

Під завісу першого тайму Коноплянка, розібравшись у ситуації на його позиції у штрафному суперника, пробив, але м'яч пройшов трохи повз ворота.

А розпочати другий тайм команди так і не змогли. Зазначимо, що після матчу головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич зазначив, що його команда не має наміру чекати рішення щодо незіграного другого тайму, а відправиться додому в цей же вечір, як було заплановано раніше.

16 Таврія 12 1 0 11 6:23 3

Нагадаємо, що раніше в чемпіонаті було зіграно 7 матчів: "Таврія" - "Ворскла" - 0:1, "Говерла" - "Зоря" - 0:0, "Металург" З - "Карпати" - 1:3. "Шахтар" - "Арсенал" - 7:0, "Севастополь" - "Іллічівець" - 0:1, "Динамо" - "Металург" Д - 9:1, "Чорноморець" - "Волинь" - 0:0. !zn

Прем'єр-ліга: "Дніпро" зупинив переможну ходу "Чорноморця"