Влада Ямайки підтримала своїх бобслеїстів на сочинській Олімпіаді запальною піснею

Відео
Поділитися
Влада Ямайки підтримала своїх бобслеїстів на сочинській Олімпіаді запальною піснею The Bobsled Song
Користувачі мережі продовжують завантажувати пісню і переглядати відео, незважаючи на те, що ямайські бобслеїсти після перших двох заїздів двійок, які пройшли 16 лютого, опинилися на останньому, 30-му місці.

Все більше активних користувачів інтернету завантажують пісню і дивляться відеокліп, який створила влада Ямайки з наміром надихнути олімпійську команду країни на завоювання медалей на Олімпіади у Сочі.

Користувачі мережі продовжують завантажувати пісню і переглядати відео, незважаючи на те, що ямайські бобслеїсти після перших двох заїздів двійок, які пройшли 16 лютого, опинилися на останньому, 30-му місці, повідомляється на сайті змагань.

Пісня, яка мала підтримати олімпійців з Ямайки, має нехитру назву The Bobsled Song. Її можна завантажити на спеціально створеному для цього сайті, де також є посилання на відео.

Згідно з задумом ямайської влади, бобслейський "гімн" потрібно було завантажити і ввімкнути під час виступу команди на Олімпійських іграх у Сочі. У пісні, зокрема, зустрічаються такі слова: "Йди швидше. Відчуй свободу. Злови ритм".

Відео на хостингу YouTube подивилися вже понад 330 тисяч осіб, двом тисячам з яких воно сподобалося.

За неповних півтори хвилини глядачеві демонструють кадри з тренувань ямайської команди з бобслею, а також кадри з їхнім спуском на трасі, оформленим у вигляді восьмібітної відеогри. Під час віртуальних змагань спортсмени з Ямайки філігранно проходять складні ділянки траси, обганяючи своїх суперників.

Для бобслеїстів з острівної держави Олімпійські ігри в Сочі стали першими великими міжнародними змаганнями з 2002 року. Напередодні Ігор спортсмени проводили масштабну рекламну акцію, зокрема, просили зробити пожертвування, щоб у них з'явилася можливість хоча б частково покрити витрати на участь в Олімпіаді. Однак на шляху до Сочі їм судилося загубити свій боб, хоча незабаром його було знайдено.

Умовити ямайців сісти у боб вдалося у 1980-х американцям Джорджу Фітчу і Вільяму Махоуні, які були натхненні місцевими перегонами на мінікарах. Вони вважали, що якщо в остров'ян добре виходить спускатися з гори на мінікарі, то повинно вийти і на санях. Оскільки ніхто з ямайських професійних спортсменів не погодився на пропозицію Фітча і Махоуні, американцям довелося рекрутувати команду з армійських призовників. !zn

Читайте також:

Мексиканський гірськолижник виступить на Олімпіаді в Сочі в костюмі марьячі

Сноубордистка з вусами завоювала перше золото Чехії в Сочі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі