Голландські ковзанярі втретє зайняли весь подіум на Олімпіаді в Сочі

Голландські ковзанярі втретє зайняли весь подіум на Олімпіаді в Сочі © sochi2014.com
Майстра ковзанярського бігу з жіночої голландської збірної знову змусили всіх переконатися в тому, що в цій країні живуть найкращі представники цього виду спорту.

Голландські ковзанярі зайняли місця з першого по четверте у фінальному забігу на 1500 метрів на Олімпіаді в Сочі.

Переможниця змагань Йорин тер Морс встановила новий олімпійський рекорд - 1 хв. 53,51 сек. Срібну медаль взяла Ірен Вюст (1:54.09), вже перемагала в Сочі на дистанції 3000 м. Бронза дісталася Лотте ван Бек (1:54.54). Більш того, четверте місце в забігу також посіла голландська атлетка Маррит Ленстра (1:56.40).

Помаранчевий, а точніше голландський п'єдестал у ковзанярському спорті стався вже в третій раз - раніше на дистанції 5000 метрів перемогли Свен Крамер (теж з рекордом Ігор), Ян Блокхейсен і Йоррит Бергсма. А на 500-метрівці місця розподілилися між Михелом Мюлдером, Йоханнесом Смекенсом і Роналдом Мюлдером .

Тріумф ковзанярок вивів Голландію в лідери за загальною кількістю нагород - 17. У Росії і США на одну медаль менше. неофіційному командному заліку, де насамперед вважаються золоті медалі, збірна Нідерландів вийшла на 2-е місце, відсунувши Норвегію, Швейцарію та Росію на третє, четверте і п'яте місця відповідно. Лідером залишається німецька команда, в активі якої 7 нагород вищої гідності. !zn