Росія перемогла в медальному заліку Сочі, вигравши 33 олімпійські медалі

Росія перемогла в медальному заліку Сочі, вигравши 33 олімпійські медалі © tacopshq.com
За три останніх дні на 22-х зимових Олімпійських іграх спортсмени з Росії шість разів піднімалися на найвищу ступінь п'єдесталу пошани. Саме цей факт і дозволив їм відсвяткувати перемогу в медальному заліку.

Збірна Росії виграла медальний залік 22-х зимових Олімпійських ігор, які завершуються у ці дні в Сочі.

Росіяни виграли 33 медалі Ігор - 13 золотих, 11 срібних і 9 бронзових. У табелі про ранги російські олімпійці випередили Норвегію (11 золотих), Канади (10) і США (9). Також була першою Росія і в загальній кількості нагород.

Ще кілька днів тому росіяни були далеко позаду найближчих конкурентів. Однак на фініші Ігор їм вдалося істотно поліпшити свої позиції. Спочатку в шорт-треку перемогу здобув натуралізований кореєць Віктор Ан, потім він же, поряд з колишнім українцем Володимиром Григор'євим, приніс росіянам перемогу в естафеті. Назавтра в сноуборді (паралельний слалом) друге золото Олімпіади взяв екс-американець Вік Уайлд, а також у чоловічій біатлонній естафеті виграла російська команда. Переможну ж точку 23 лютого поставили бобслеїсти, які здобули перемогу у змаганнях четвірок і лижник Максим Легков, первенствовавший у лижному марафоні на 50 км.

Норвежці ж програли боротьбу конкуренту в першу чергу в біатлоні, де не зуміли навіть потрапити на п'єдестал пошани.

Примітно, що як мінімум шість золотих нагород Росії принесли спортсмени, які раніше виступали за інші країни - екс-українці фігуристка Тетяна Волосожар (2), ковзаняр Володимир Григор'єв (1 золото та одне срібло), а також колишній кореєць Віктор Ан (3) і американець Вік Уайлд (2).

Зазначимо, що українці в підсумку посіли 20-е місце серед 26-ти країн, які вигравали медалі Сочі. В активі України дві нагороди у біатлоні - золото в естафеті і бронза Віти Семеренко у спринті.

Нагадаємо, що закриття Ігор відбудеться 23 лютого ввечері. !zn

Українські біатлоністки розповіли, як під час гонки в Сочі росіяни кричали їм "падай"