НАБУ і СБУ влаштували перегони в Києві через Чауса: відео

Відео
Поділитися
НАБУ і СБУ влаштували перегони в Києві через Чауса: відео Спецназ НАБУ підтягнувся на Володимирську
За даними Бюро, суддю доставили на Володимирську, 33. Туди підтягнулися спепризначенці НАБУ.

Детективи НАБУ переслідували автобуси, в одному з яких, за оперативними даними, співробітники СБУ перевозили суддю Миколу Чауса. Відео перегонів у центрі Києві Національне антикорупційне бюро опублікувало ввечері в п'ятницю, 30 липня.

Детективи НАБУ вимагали, щоб водій мікроавтобуса зупинився, і щоб їм передали підозрюваного в корупції суддю. Однак на законні вимоги співробітники СБУ не відреагували.

Зрештою, автобус, в якому ймовірно перебував Чаус, в'їхав на охоронювану територію Служби безпеки України на Володимирській, 33 і поїхав далі. Детектива НАБУ під приводом перевірки документів блокував вартовий.

На Володимирську під'їхала група спецпризначенців НАБУ. Автомобіль Бюро СБУшники заблокували.

У коментарі «Українській правді» в СБУ заявили, що відомство «працює в звичайному режимі».

 

Розшукуваний Микола Чаус в одних трусах з'явився 30 липня в селі Мазурівка Вінницької області. За даними журналіста Юрія Бутусова, суддю тривалий час тримали на базі Головного управління розвідки Міноборони. У селі Чауса затримала поліція, щоб передати НАБУ, однак на місце прибула група співробітників СБУ, відбила суддю у поліцейських і відвезла його в невідомому напрямку.

Миколу Чауса викрали 3 квітня в центрі Кишинева. Молдавські ЗМІ повідомили, що суддю вивезли в Україну на автомобілі з дипломатичними номерами.

Суддю викрали незабаром публікації журналістського розслідування про причетність українських спецслужб до втечі Чауса з України.  За даними молдавських правоохоронців, суддю викрали українські спецслужби.

Нагадаємо, у 2016 році суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус був затриманий при отриманні хабара в $ 150 тисяч. За даними САП, Чаус вимагав ці гроші у справі, пов'язаній з незаконним обігом наркотиків. Детективи НАБУ провели обшук в його автомобілі, де виявили частину хабара в $ 70 тисяч, ще $ 80 тисяч він заховав у своєму укритті, на земельній ділянці, у банці.

У березні 2017 року Чаус був затриманий в Молдові і провів 15 діб під арештом.

Суддя просив владу Молдови надати йому політичний притулок, але отримав відмову.

У САП пообіцяли вимагати екстрадиції Чауса до України.

У 2019 ДБР на підставі «публікацій у ЗМІ» зареєструвало кримінальне провадження про можливу причетність п'ятого президента України Петра Порошенкадо втечі судді Чауса.

Про те, як суддя-втікач об'єднав Петра Порошенка і Володимира Зеленського читайте в статті Віктора Трепака «Про одного Чауса і двох президентів».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі