Відома мережа швидкої їжі запустила продаж синтетичного курячого м'яса

Поділитися
Відома мережа швидкої їжі запустила продаж синтетичного курячого м'яса © myltivarka.ru
Наразі йдеться лише про заклади швидкого харчування у Сполучених Штатах Америки.

Мережа ресторанів громадського харчування KFC розпочала продаж продуктів із рослинного замінника курячого м'яса. Про це повідомляє CNBC.

Наразі йдеться про заклади швидкого харчування у Сполучених Штатах Америки.

"Ресторани KFC по всій країні додадуть до свого меню рослинну курку Beyond Meat (харчова компанія, яка пропонує м’ясо рослинного походження, - ред.)", - йдеться в повідомленні.

Запуск продукту відбувся після багатьох років тестування мережами Yum Brands і Beyond Meat замінника м’яса, який імітує смак і текстуру курки, наприклад, курячої грудки, а не консистенцію нагетсів.

Вперше цей продукт був випробуваний в одному з ресторанів Атланти в серпні 2019 року — і був розпроданий менше ніж за п’ять годин. Згодом KFC випробувала новий продукт у низці американських штатів - Північній Кароліні та в південній Каліфорнії, в містах Нешвілл і Шарлотт.

Зазначається, що запуск синтетичного м'яса відбувся на тлі популярності в Америці здорової їжі.

"Все більше американців приймають так звану флекситаріанську дієту, в якій споживачі скорочують споживання м’яса з міркувань здоров’я та навколишнього середовища. Це призвело до зростання популярності замінників на рослинній основі", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що ціни на новий продукт починаються від 6,99 долара США без урахування податку.

Інтерес до синтетичного м'яса зростає в усьому світі. Так, минулого року Сінгапур дозволив американському стартапу Eat Just продавати вирощене в лабораторії куряче м'ясо. Продовольче агентство країни заявило, що штучна курятина Eat Just відповідає стандартам безпеки для використання в наггетсах, що відкриває шлях до початку комерційного використання продукції американської компанії.

А бізнесмен і філантроп Білл Гейтс висловив упевненість, що багатим країнам варто перейти на споживання штучної яловичини, відмовившись від виробництва натуральної. Необхідність відмови від натуральної яловичини Гейтс пояснив проблемою c викидами метану, який продукує велика рогата худоба.

Як писала ZN.UA, особливо інтенсивно люди почали дотримуватися дієти у ХХ столітті. Адже ще кілька століть тому ідеалом жіночої краси вважалася дуже вгодована матрона. Про те, чи "Загрожують нам котлети з нафти", читайте в матеріалі Дмитра Киянського.

Сьогодні хімія так далеко зайшла в наше життя, що не зайве запитати у виробників: а з чого, вибачте, зроблений ваш яблучний сік? Про це йдеться в матеріалі Ольги Скрипник - "Кіт у мішку з рум’яними щічками".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі