Білл Гейтс закликав багаті країни перейти на штучну яловичину

Поділитися
Білл Гейтс закликав багаті країни перейти на штучну яловичину Білл Гейтс пропонує боротися з глобальним потеплінням шляхом скорочення поголів'я корів
Ідея Гейтса поки що не знайшла відгуку в американських конгресменів.

Бізнесмен і філантроп Білл Гейтс висловив упевненість, що багатим країнам варто перейти на споживання штучної яловичини, відмовившись від виробництва натуральної. Своїми міркуваннями з цього приводу засновник Microsoft поділився в інтерв'ю виданню MIT Technology Review у ході обговорення своєї нової книги «Як уникнути кліматичної катастрофи».

Розмова відбулася ще в грудні минулого року, інтерв'ю опублікували 14 лютого, передає «Голос Америки».

Необхідність відмови від натуральної яловичини Білл Гейтс пояснив проблемою з викидами метану, що продукує велика рогата худоба.

«Боюся, що знадобиться синтетика принаймні щодо яловичини», - зазначив бізнесмен. Підкресливши, що пропозиції стосується виключно заможних держав.

«Я не думаю, що 80 найбідніших країн їстимуть синтетичне м'ясо. Я думаю, що всі багаті країни повинні перейти на 100% синтетичну яловичину. До різниці в смаку можна звикнути. Кажуть, що з часом смак навіть стане кращим. Націнка на екологічність досить помірна, щоб дозволити змінити поведінку людей, або використовувати регуляторні правила для того, щоб повністю змінити потребу», - зазначив Білл Гейтс.

На пропозицію засновника Microsoft вже відреагували кілька американських конгресменів і сенаторів.

Зокрема, сенатор-республіканець Рон Джонсон попросив «відписати» його від програми переходу на синтетичну яловичину.

Його однопартієць з Палати Представників Томас Массі іронічно прокоментував пропозицію Гейтса, нагадавши про розмір державного боргу США.

«Думаю, американці ще довго їстимуть натуральну яловичину, тому що у нас державний борг 27,9 трлн доларів», - пожартував конгресмен у Twitter.

Корови, як і всі жуйні тварини, регулярно вивергають відрижку з високим вмістом метану. Газ виділяється в процесі травлення. За добу одне тварина виробляє від 300 до 500 літрів метану. Дослідники відзначають високий парниковий ефект цього газу, він у 20 разів перевищує негативний вплив на атмосферу вуглекислого газу. Парниковий ефект вважається одним з ключових факторів глобального потепління.

Детальніше про проблему - в матеріалі Ганни Даниляк «Агровиробництво vs зміна клімату: хто кого?» для читачів ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі