Мистецтво і нейромережа: чи зможе ChatGPT генерувати ідеї для новин

Відео
Поділитися
Мистецтво і нейромережа: чи зможе ChatGPT генерувати ідеї для новин Ван Гог і машина часу © Колаж ZN.UA
Замість того, щоб дивитися в порожній екран, чому б не попросити штучний інтелект запропонувати ідеї контенту на конкретну тему — як от Ван Гог і машина часу.

Популярність штучного інтелекту загалом та ChatGPT зокрема набуває щораз більшого охоплення, завдяки їх вмінню доволі тонко і переконливо копіювати людську манеру мови та результатів творчості живої людини. Чи зможе ChatGPT змінити комунікацію в мистецтві? З цим питанням у блозі для The Art Newspaper розбирався спеціаліст із залучення цифрових технологій Національного архіву Великої Британії Стівен Франклін. Журналісти видання в цифровій рубриці висвітлюють зіткнення світу мистецтва та соціальних медіа, статті стосуються  викликів, які виникають, коли мистецтво входить у цифровий світ.

ChatGPT — це чат-бот зі штучним інтелектом (ШІ), який став вірусним. Чат-боти — це комп’ютерні програми, призначені для імітації розмови з людьми-користувачами, і ця виділяється тим, що генерує текст на основі письмових підказок і забезпечує переконливі олюднені відповіді. Після деяких експериментів, нижче видання наводить як його можуть застосовувати культурні організації для соціальних мереж.

Генерування ідей

Незважаючи на всі наші зусилля, бувають дні, коли рівень нашої творчості низький. Замість того, щоб дивитися на порожній екран, чому б не попросити ChatGPT запропонувати ідеї вмісту на конкретну тему — чи то Велика хартія вольностей, Ван Гог чи практика збереження (внутрішньої енергії)? Ці ідеї, частково взяті з того, що люди зазвичай шукають в Інтернеті на ці теми, це, без сумніву, відповідає запиту і відповідно підвищує релевантність контенту та шанси його знайти.

Інструмент економії часу

ChatGPT не зробить вашу команду соціальних мереж зайвою. Наразі платформа є інструментом економії часу, який підвищить ефективність і може принести безсумнівну користь. І хто знає, куди технологія приведе нас далі?

Виявлення тенденцій

Команди соціальних медіа звикли бути завалені коментарями та повідомленнями, у пошуках того, чи є між цим усім спільні теми. У минулому це могло займати кілька годин, але тепер ви можете попросити ChatGPT зробити аналіз за вас, просто експортувавши текст на платформу та попросивши його визначити спільні риси.

Пошукова оптимізація

Знайти що-небудь в Інтернеті не так і просто, зважаючи на гігатонни інформації, доступної за різними посиланнями. Видимість забезпечується ключовими словами, тегами та фразами, які ми використовуємо в нашому вмісті. ChatGPT може придумати відповідні зачіпки, підписи та назви відео, щоб максимально легко знайти вміст в Інтернеті.

Персоналізація

Якщо допомога Штучного Інтелекту вам потрібна для того, щоб зацікавити певну когорту людей, той самий ChatGPT з легкістю підтасує запит під інтереси представників цієї категорії. Автор матеріалу перевірив це, спершу попросивши ChatGPT запропонувати назву відео для вмісту про Книгу судного дня. Пропонувалося: розкрити таємниці Книги Страшного суду. Потім я запитав, чи може це зробити цю назву більш актуальною для людей віком 21-30 років. У ньому було запропоновано: «Розкриття таємниць Книги судного дня: путівник тисячоліття до прихованої історії Англії».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі