США знову розширили обмеження на імпорт товарів з Китаю через звинувачення у використанні примусової праці

Поділитися
США знову розширили обмеження на імпорт товарів з Китаю через звинувачення у використанні примусової праці © InkDropCreative / depositphotos
До списку потрапили ще кілька десятків китайських компаній.

Адміністрація американського президента Джо Байдена додала ще 37 китайських компаній до “чорного списку”, заборонивши імпорт їхньої продукції до США через імовірне використання примусової праці в регіоні Сіньцзян, повідомляє Bloomberg.

Згідно із заявою Міністерства національної безпеки Штатів, до списку увійшли гірничодобувний гігант Zijin Mining Group та компанії, що займаються сонячною енергетикою, зокрема, дочірня компанія JA Solar Technology Co. До списку також потрапив виробник текстилю Huafu Fashion Co. і 25 його дочірніх компаній.

На американські та європейські компанії чинився тиск з вимогою відмовитися від співпраці з фабриками, які виробляють одяг та інші товари в регіоні Сіньцзян на тлі повідомлень про табори примусової праці та інші неприйнятні умови, в яких працює місцеве уйгурське населення. 

Нові доповнення до американського “чорного списку” є найбільшим його одноразовим розширенням згідно з Законом про запобігання примусовій праці уйгурів з моменту прийняття законодавства в 2021 році. Загалом до списку наразі входять 144 компанії.

Закон з'явився після звинувачень на адресу Пекіна в порушеннях прав людини, зокрема, представників етнічної групи уйгурів та інших мусульманських меншин у Сіньцзяні. Китайський уряд заперечує ці звинувачення як брехню, “захищаючи” свою політику в регіоні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі