У Байдена зізнались, що президент експериментував із ChatGPT

Поділитися
У Байдена зізнались, що президент експериментував із ChatGPT © vogazeta.ru
В США планують створити правила для функціонування ШІ.

Президент Джо Байден відвідав зустріч з генеральними директорами провідних компаній штучного інтелекту, зокрема Google  і Microsoft Alphabet у Білому домі, повідомляє Reuters.

Зокрема, Байден взяв участь у обговоренні ризиків та запобіжних заходв щодо технології, яка наразі привертає увагу урядів і законодавців у всьому світі.

За словами представників Білого дому, Байден, як і мільйони користувачів в усьому світі, також користувався ChatGPT.

«Він був детально проінформований про ChatGPT і провів експерименти з ним», — повідомив один з посадовців президентської адміністрацї.

Участь у зустрічі взяли також віце-президентка Камала Харріс, радник з національної безпеки Джейк Салліван, директор Національної економічної ради Лейл Брейнард і міністр торгівлі Джина Раймондо.

Камала Харріс заявила, що технологія має потенціал для покращення життя, однак може викликати проблеми з безпекою, конфіденційністю та громадянськими правами, тож нагадала керівникам компаній про юридичну відповідальність за забезпечення безпеки продуктів зі штучним інтелектом.

Водночас, вона додала, що адміністрація відкрита для просування нових правил і підтримки нового законодавства щодо штучного інтелекту.

Адміністрація також оголосила про інвестиції в розмірі $140 мільйонів від Національного наукового фонду для запуску семи нових дослідницьких інститутів штучного інтелекту.

Невдовзі після того, як Байден оголосив про те, що братиме участь у президентських виборах 2024 року, Національний комітет Республіканської партії підготував відео про антиутопічне майбутнє під час другого терміну Байдена, яке було повністю створене за допомогою зображень ШІ.

Очікується, що подібна політична реклама стане більш поширеною разом із просуванням технологій ШІ.

Мільйони користувачів почали тестувати інструменти ШІ, які, за словами прихильників, можуть ставити медичні діагнози, писати сценарії, створювати юридичні довідки та налагоджувати програмне забезпечення. Водночас, зростає занепокоєння щодо можливого порушення технологією конфіденційності, спотворення рішень щодо працевлаштування, а також поширення кампаній з шахрайства та дезінформації.

Технологічні гіганти неодноразово обіцяли боротися з пропагандою стосовно виборів, фейковими новинами про вакцини проти COVID-19, порнографією та експлуатацією дітей, а також повідомленнями, що розпалюють ненависть, однак, за даними досліджень, досі ці зусилля виявлялись неефективними.

Згідно з новими запропонованими ЄС правилами, компанії, що створюють генеративні інструменти штучного інтелекту, такі як ChatGPT, повинні будуть заявляти, чи були використані для розробки цих систембудь-які захищені авторським правом матеріали.

Компанія Samsung заборонила своїм співробітникам використовувати інструменти на основі генеративного штучного інтелекту після того, як виявила, що співробітники завантажують у ChatGPT конфіденційний код. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі