«Ціна думки — інтелектуальний капітал»

Поділитися
«Хід подій сучасного життя на початку третього тисячоліття показує, що час, прожитий з моменту пов...

«Хід подій сучасного життя на початку третього тисячоліття показує, що час, прожитий з моменту повернення незалежності України, суспільством не був змарнований» — так розпочинається книжка донецького економіста професора Олександра Морозова. 1996 року він очолив Донецький інноваційний центр (ДІЦ), у 2001-му брав участь у створенні одного з перших технопарків в Україні — «Вуглемаш».

«Урядами постіндустріальних країн, — фокусує автор праці увагу читача на найгострішій проблемі, яку, на жаль, розуміють далеко не всі урядові чиновники й навіть топ-менеджери промислових підприємств у нас у країні, — уже схвалена стратегія десятиразового зниження ресурсоємності одиниці національного доходу протягом найближчих трьох десятиріч: потреби в природних ресурсах на 100 доларів виробленого національного доходу повинні знизитися з 300 кг у 1996-му до 31 кг 2025 року».

Книжка О.Морозова присвячена проблемі справедливої оцінки продуктивних ідей, нових рішень, питанню оцінки і функціонування інтелектуального капіталу в нашій країні та у світі. Запропоновано концепцію побудови в Україні економіки, заснованої на інноваційних механізмах розвитку.

(Морозов А. Донецк: «Юго-Восток, ЛТД», 2005.— 352 с., укр. яз.)

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі