Звичайна історія

Поділитися
Студія. Доброго дня! Сьогодні в нашій підсумковій програмі основне місце, звичайно, займає гучний скандал, який почався буквально в понеділок — з інформації про те, що народний депутат нібито з’їв кількох людей...

Студія. Доброго дня! Сьогодні в нашій підсумковій програмі основне місце, звичайно, займає гучний скандал, який почався буквально в понеділок — з інформації про те, що народний депутат нібито з’їв кількох людей. Хронологію подій відновлює наш кореспондент.

Сюжет. У понеділок вранці нічого не віщувало біди. Але вже вдень на одному з сайтів з’явилася інформація про те, що на подвір’ї заміського будинку депутата А. знайдено кістки, дуже схожі на людські.

За інформацією сайта, на подвір’я депутата міліція вийшла в ході розслідування ряду зникнень людей, серед яких менеджер з продажів комп’ютерної фірми, а також депутати районної та обласної рад.

Міліція таємно проникла на подвір’я будинку і вилучила фрагменти кісток. Генетична експертиза нібито показала, що ДНК останків збігається з ДНК всіх зниклих. У нашому розпорядженні є оперативне відео.

Відео. Експерт: «Ось дивіться, велика гомілкова кістка, ось таз, а ось дуже схоже на ключицю. Всі кістки оброблено, м’ясо відділено. Очевидно, їх варили... А ось характерні сліди, дуже схожі на сліди зубів... Так, напевно, обгризали...».

Вівторок. Мобільний телефон депутата — поза зоною досяжності. Його колеги здивовані.

Депутат Б., колега по фракції: «Та не може цього бути! Я з ним кілька разів обідав — то він навіть м’яса не їв! І взагалі він вегетаріанець!».

Депутат В., з протилежної фракції: «Треба в усьому уважно розібратися. Я особисто з ним не знайомий, але мені казали, що іноді він поводився неадекватно. От якось ущипнув нашу колегу. Тепер мимоволі задумаєшся...»

Середа. Продовжуючи тему, той самий сайт публікує розшифровку свідчень куховарки депутата. Вона стверджує, що готувала йому їжу з людського м’яса. При цьому вона докладно розповідає, як той потрошив жертви, куди подів кишки та інші нутрощі. Особливо, за словами куховарки, йому подобалася печінка.

Текст на екрані: «Він просив мене підсмажити йому печінку з цибулею. Смажила, як завжди, на сильному вогні, на вершковому маслі. Любив, щоб було трохи крові. Ще йому подобалися котлети — на них ішла задня частина. А от шашликів він не любив. З кісток варила бульйони, виходило дуже поживно».

Четвер. У парламенті заблоковано трибуну. Не рідна для депутата фракція виступила із заявою: «Вони раніше просто знущалися з людей, вони штовхали жінок на панель, чоловіків — на злочини! Народ при них голодував! І от вони закінчили логічно — вони почали їсти виборців! І якщо ми терпітимем і надалі цю політичну силу — вони вас усіх зжеруть!».

Заява рідної політичної сили: «Організатори цієї мерзенної провокації повинні відповісти перед законом. Ще тільки йде слідство, триває опитування свідків, а вже почалося це політичне виття. І все через наближення президентських виборів. Ми вимагаємо розслідувати всі випадки зникнення людей і оглянути всіх депутатів на предмет їхньої можливої схильності до людожерства».

Ніякого рішення не ухвалено.

П’ятниця. Мобільник депутата, як і раніше, не відповідає.

Депутат Г.: «Та його вже немає в країні. За моїми даними, він уже полетів. До Африки. До співтрапезників, хе-хе».

На черговому сайті з’являється стаття, з якої випливає, що кілька депутатів із не рідної для людожера фракції збиралися вечорами і пили людську кров. А ще один уночі голим виходив на галявину і вив на Місяць.

Повідомлення прес-центру МВС: «Триває слідство. До його закінчення ніяких коментарів не буде».

Студія. Отже, ми маємо обвинувачення депутатів у канібалізмі. Нагадаємо всім глядачам, що ж це таке.

На екрані текст. Лунає пісня В.Висоцького «Одна научная загадка, или Почему аборигены съели Кука».

Текст. «Канібалізм — поїдання людьми людської плоті. Канібалом називають тварину, яка поїдає тварин свого виду, тоді як людожер — будь-який хижак, який поїдає людей (тобто, наприклад, тигр-людожер — не канібал).

Голодний канібалізм, якому передує вбивство, розцінюється в психіатрії як прояв так званого голодного божевілля.

Також відомий побутовий канібалізм, не продиктований необхідністю виживання і не спровокований голодним божевіллям. У судовій практиці такі випадки кваліфікуються як умисне вбивство з особливою жорстокістю».

Студія. Ведучий: «У нас у гостях експерти — політолог Д. і доктор медичних наук Є. Вітаю вас! Перше запитання в мене до медика. З чим, на ваш погляд, ми маємо тут справу?».

Лікар: «Ну, виходячи з тієї інформації, яку я маю, навряд чи тут ідеться про голодний канібалізм. Сумніваюся, що ця людина голодувала. Він же в буфет Верховної Ради ходив? Ходив. Тому, швидше за все, ми маємо справу з типовим побутовим канібалізмом».

Ведучий: «Скажіть, от нас дивляться мільйони людей. Що б ви могли їм порадити, як не потрапити в руки канібала? Чим вони відрізняються від нас?».

Лікар: «Складність тут у тому, що в повсякденному житті майже не відрізняються. Він може бути нормальним сім’янином, люблячим батьком, навіть, як бачите, народним депутатом. Ну хіба що бувають мимовільні рухи, сьогодні згадувалося вже про пощипування. Це, звичайно, ні про що не говорить, але має насторожити. А взагалі, головне, будьте обережні, не ходіть на вечерю до незнайомих людей, бо вона може стати для вас останньою».

Ведучий: «Дякую. В мене запитання до політолога, але перед цим — ось що думають із цього приводу кияни, опитані нашими кореспондентами».

Сюжет. Бабуся: «Це жахливо! Знаєте, от раніше такого ж не було. Хоча я від них чогось схожого очікувала. Ці депутати думають про народ тільки тоді, коли їм хочеться їсти!».

Чоловік похилого віку: «Та вони нас і так їдять! Подивіться, ну можна прожити на цю зарплату? А на пенсію? Мабуть, хочуть, щоб ми всі повмирали, а вони нами наїлися!».

Чоловік середніх років: «У мене таке враження, що це ще один крок для дискредитації Української держави! Дехто за кордоном дуже не хоче, щоб Україна як держава відбулася. Тому, гадаю, спецслужби повинні розібратися, чи немає тут якогось іноземного впливу».

Молода дівчина: «А що трапилося? Депутат з’їв трьох людей? Не чула. А що — йому їсти нічого?».

Молодий чоловік: «Це триватиме доти, доки у владу не прийде нове покоління. Потрібні нові обличчя. Серед них же немає людожерів. Ну, або не повинно бути...».

Жінка середніх років: «А кого він з’їв? Менеджера шкода. А те, що двох депутатів, — то треба, щоб вони одне одного пожерли, і народу тоді жилося б краще!».

Студія. Ведучий: «І в нас є результати телефонного опитування, проведеного вчора поважною фірмою. Ми ставили одне запитання: «Чи вплине інформація про людожерство депутата на ваше ставлення до політиків?». І от які результати ми отримали: так, вплине — 12,9%, ні, не вплине — 43,4%, не визначився або не знає про таку інформацію — 43,7%.

Так до вас запитання. Виходить, що значна частина людей у своєму ставленні до політиків уже визначилася, а не менш значна — не хоче визначатися взагалі? І людожери вони чи ні — для них жодного значення не має?»

Політолог Г.: «Напевне, все, що трапилося, для людей логічно випливає з подій останніх років. А що ж до президентських виборів... З одного боку — народ не може підтримати людожерів, це було б протиприродно. Але з іншого — давайте пригадаємо, скільки людей умирає в нас через неякісну медичну допомогу? А на дорогах? Десятки, сотні тисяч. Це величезні соціальні проблеми, які треба вирішувати. А тут троє чоловіків. Хоча це, безумовно, трагедія для членів їхніх сімей».

Ведучий: «А те, що з’їдено двох депутатів...»

Політолог: «А ви, до речі, не знаєте, вони з однієї партії?».

Ведучий: «Ні, що характерно, депутат райради з тієї ж партії, а облради — з протилежної!

Політолог: «Ну от, бачите. Немає тут якогось політичного підґрунтя. Я маю на увазі — в цьому конкретному випадку. Скоріше ми тут маємо справу з недоліками нашої політичної системи. Коли в партійному списку може опинитися хто завгодно. От якби вибори проводилися за мажоритарними округами...».

Ведучий: «То люди людожера не вибрали б...»

Політолог: «На жаль, повинен сказати, що повної гарантії і це б не дало. Але принаймні було б більше можливостей познайомитися з депутатом ближче».

Ведучий: «Так, але, як з’ясувалося, це не завжди безпечно — познайомитися з депутатом ближче... Одним словом, така історія. Скажемо прямо, вже не перша і, напевно, не остання, що трапилася в нашому політикумі. Ми і далі будемо намагатися інформувати вас про всі жахливі подробиці. Щоправда, це залежить від того, чи не станеться наступного тижня чогось гострішого. А в нас може статися все — стежте за новинами.

Після рекламної паузи в нашій програмі — «Альтернативна енергетика — за і проти», «Де заховане українське золото?», «Конкурси краси — з фасаду і зі споду». Зустрінемося після короткої реклами».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі