В армії будуть два прийоми

Поділитися
Основні заходи у плані оснащення Збройних сил України сучасним озброєнням і технікою (СОТ) відбудуться у два етапи, що дозволить поступово забезпечити ними основні сили оборони...

Основні заходи у плані оснащення Збройних сил України сучасним озброєнням і технікою (СОТ) відбудуться у два етапи, що дозволить поступово забезпечити ними основні сили оборони.

Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» розповів начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройних сил країни Сергій Кириченко.

За його словами, у ході розрахованого до 2009 року першого етапу заплановано заходи з підтримання озброєнь і техніки у боєздатному стані, продовження термінів технічної придатності, ремонту та модернізації наявних видів і зразків, а також закупівлю в невеликих обсягах нових зразків, розробку нових видів і укомплектування ними об’єднаних сил швидкого реагування.

У ході другого етапу — після 2009 року, — поряд із продовженням процесу модернізації основних видів СОТ, планується збільшення обсягів закупівлі, а також створення умов для поступового забезпечення ними основних сил оборони.

С.Кириченко повідомив, що пріоритет у сучасних зразках ВВТ віддається засобам управління, розвідки, радіоелектронної боротьби, авіації, засобам боротьби з повітряним противником, високоточній зброї.

«Для достатнього забезпечення ними військ (сил) і максимального залучення вітчизняних виробників озброєння передбачається активніша кооперація України з іншими країнами у сфері їх розробки», — додав начальник Генштабу.

Говорячи про основні напрями підвищення можливостей авіаційної техніки, головком відзначив, що вони полягають у розробці і внесенні в уже наявні зразки таких конструктивних змін, які істотно підвищать їхні бойові можливості, продовжать ресурс експлуатації.

«Передусім це стосується збільшення бойового радіуса дії, оснащення високоточними бомбами, ракетами більшої дальності ураження класу «повітря—повітря», «повітря—земля (море)». В Україні є можливість внутрішнього виробництва нових зразків авіаційних керованих, некерованих ракет і авіаційних бомб. На сьогодні проводяться науково-дослідні, конструкторські роботи на зенітно-ракетних комплексах, які перебувають на озброєнні ЗСУ», — сказав С.Кириченко.

За словами головкома, якщо буде виконано всі заплановані заходи, у 2011 році Повітряні сили матимуть до 35% нових і модернізованих літальних апаратів, у 2015-му — близько 75%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі