Учіть матчастину!

Поділитися
Петра Олексійовича Порошенка, секретаря РНБОУ, на газетних шпальтах, а головне, на блакитних екранах, на цьому тижні було багато...

Петра Олексійовича Порошенка, секретаря РНБОУ, на газетних шпальтах, а головне, на блакитних екранах, на цьому тижні було багато. Дуже багато. У своїх виступах упевнений і талановитий оратор повідомив чимало корисного для суспільства, держави й для себе особисто.

Деякі наші колеги, розчавлені енергетикою промовця, залишали досить цікаву заяву Петра Олексійовича без уточнень, що явно напрошувалися. Інші, такі, наприклад, як Роман Скрипін («5 канал») і Сергій Лещенко («Українська правда»), гідно оцінивши ораторські здібності співрозмовника, пішли надійним і перевіреним журналістським шляхом: «Головне оготівкувати в запитанні інформацію. Відповідь значення не має, оскільки однаково буде красивою і правильною. А читач і глядач для себе вже сам визначить, якій інформації вірити — тій, що в запитанні, чи тій, що у відповіді». А от треті просто-таки безсоромно дозволяли собі провокувати відповідального чиновника на некомпетентні заяви. Так, із московським кореспондентом Рінітом Абдулліним відбувся такий діалог, наведений у «Комерсанті»:

«— Яка позиція нового українського керівництва щодо вступу в НАТО? Чи стоїть для Києва питання про членство в Альянсі в близькостроковій, середньостроковій або достатньо далекій перспективі?

— Нічого нового в питання євроатлантичної інтеграції нова українська влада не привнесла. Ні в напрямах, ні в строках. 2003 року Верховна Рада прийняла закон про основи національної безпеки України. Його приймає парламент, підписує Президент, за нього голосують усі політичні сили — ліві й праві. У законі написано, що основою національної безпеки України є євроатлантична інтеграція. Євроатлантична інтеграція — це вступ до НАТО. Все.

— А як тоді бути з закріпленим у Конституції позаблоковим статусом України?

— Вступ — це як основа, як світло в кінці тунелю. З другого боку, є конституційно закріплений позаблоковий статус. Я в цьому разі висловлюю свою позицію. Отож, я не виключаю, що рішення про вступ до НАТО має прийматися на загальнонаціональному референдумі».

Вибачаючись за російського колегу, котрий збив на помилку стража національної безпеки країни, доводимо до відома Петра Олексійовича Порошенка, що нагадування про позаблоковість міститься в Декларації про незалежність, а от у Конституції України — Основному Законі й документі прямої дії — жодного слова немає про позаблоковий статус української держави.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі