РОДЗИНКИ З БУЛОЧКИ

Поділитися
За позику віддяка? Питання про відставку Михайла Потебенька, що зависнуло в повітрі, може мати цікаве продовження, якщо Президент, звісно, підпише одне з безлічі звернень до нього генпрокурора...

За позику віддяка?

Питання про відставку Михайла Потебенька, що зависнуло в повітрі, може мати цікаве продовження, якщо Президент, звісно, підпише одне з безлічі звернень до нього генпрокурора. За окремими даними, керівництво Компартії веде переговори з Михайлом Олексійовичем про вписування його імені в першу п’ятірку виборчого списку. За цими самими даними, генпрокурор, свого часу висунутий комуністами, а згодом, у критичні моменти, ними захищений, категорично цієї пропозиції не відхилив.

Чорна троянда — емблема печалі.
Для конкурентів

Партія СДПУ (о), яка, як ніхто інший методично та старанно готується до виборів, поставила позначку біля ще одного запитання в переліку передвиборних організаційних проблем. Соціал-демократи уклали угоду про піар-підтримку з відомим московським технологом Глібом Павловським. Павловський свого часу був відомий як дисидент, причетний до правозахисної організації радянських часів. Проте доля виявилася до нього милосердною, і він, як і Володимир Маленкович, єдиний з усіх колег залишився на волі. Згодом Гліб Павловський заявляв, що йому абсолютно байдуже до того факту, що дисиденти виявляють до нього неповагу. Слава до Павловського прийшла в перебудовний час, коли він став спочатку заступником, а потім і редактором журналу «Век ХХ и мир», який не оминав письмового столу жодного інтелігента. Згодом він очолив агентство «Постфактум», що так і не стало серйозним гравцем на російському інформаційному ринку. Проте стало стартовим майданчиком для тісних контактів Гліба Павловського з багатьма діючими політиками РФ. Під час обрання Володимира Путіна Гліб Павловський вважався одним з основних технологів. Щоправда, на тоді будь-які технології не могли змінити результату виборів, який був вирішений наперед. Проте саме «контрактеру» СДПУ (о) приписується ідеологія інформаційної війни, яку вели проти Юрія Лужкова і Євгена Примакова.

У зв’язку з ангажементом дехто стверджує, що соціал-демократи посиляться інтелектуально, хтось гадає, що вже на початку кампанії з партійних ЗМІ ми дізнаємося про те, що Ющенка «підтримує» товариство сексуальних збоченців. Принаймні спостерігати за чорним піаром на сірому тлі — буде цікаво.

Під напругою

Незважаючи на літню розслабленість, певний рух простежується в енергетичній сфері. Тиждень тому Президент дав доручення перевести рахунки держпідприємства «Енергоринок» з Ощадбанку, де відновив свій вплив один із лідерів СДПУ (о) Ігор Плужников, до Промінвестбанку. Водночас виконувати це рішення ніхто не квапиться. А Президент не поспішає приймати рішення про накладення вето на закон про оптовий енергоринок. Якщо тиждень тому шанси вето оцінювалися як 95%, то сьогодні, після позитивного відгуку про закон представника CS First Boston, їх оцінюють уже як 70 на 30. Значним чином роз’яснити ситуацію в енергетиці могло б призначення держсекретаря у відповідне міністерство. Подання Президенту прем’єр уже зробив. Укотре керівництво Кабміну намагається повернути в Міненерго главу «Київенерго» Івана Плачкова. Позиція Президента, а точніше — частина його оточення, блокувала останні півтора року такі рішення. Як буде цього разу — невідомо.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі