МИТНОЮ РІЗКОЮ ПО СТАЛЕВОМУ ПРУТКУ

Поділитися
Урядова комісія з захисних заходів у зовнішній торгівлі й митно-тарифній політиці цього тижня при...

Урядова комісія з захисних заходів у зовнішній торгівлі й митно-тарифній політиці цього тижня прийняла рішення рекомендувати уряду РФ запровадити компенсаційне мито на поставки з України сталевого прутка в розмірі 21% від митної вартості. Про це повідомили «Інтерфакс» у Мінекономрозвитку Росії.

За словами представника Мінекономрозвитку, комісія вважає необхідним запровадити відповідні мита на субсидований експорт прутків терміном на три роки.

Комісія міністерства почала розслідування 21 червня 2001 року. Ініціаторами розслідування виступали АТ «Мечел» (Челябінськ) і АТ «Західно-Сибірський меткомбінат». На думку представників цих підприємств, саме через недобросовісну конкуренцію з боку українських виробників прибуток меткомбінатів у першому півріччі 2001 року знизився порівняно з аналогічним періодом 2000 року відповідно в 3 і 1,8 разу.

За даними «Мечела», 2000 року експорт у РФ українських прутків для армування залізобетонних конструкцій (арматура й катанка) зріс в 1,5 разу порівняно з 1999 роком і становив близько 300 тис. тонн. Водночас за п’ять місяців 2001 року експорт збільшився порівняно з січнем-травнем 2000 року вже в 2,5 разу.

Український пруток, за даними на середину 2001 року, займав приблизно 15% російського ринку, при цьому ціни українського металу в середньому на 15% нижчі від цін російських виробників.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі