Прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявляє про необхідність оновлення влади, зазначаючи, що для цього потрібно здійснити політичну реформу.
На зустрічі з громадськістю Рівненської області, де він перебував із поїздкою у четвер, прем’єр пояснив, що оновлення влади та її реформування необхідне, оскільки «настав час, і ми побачили, що довіра суспільства до влади не така, як треба, і це заважає владі».
«Я як майбутній президент готовий поділитися цією владою», — зазначив В.Янукович.
За його словами, необхідно також змінити співвідношення між президентською, урядовою і парламентською гілками влади. Крім того, він переконаний, що без дієвого механізму взаємодії між Кабміном і Верховною Радою продуктивна робота неможлива.
Прем’єр вважає за необхідне «взяти в майбутнє усе, що зроблено гарного, а те, що відпрацьоване, що було поганого, всю цю каламуть — лишити в минулому, і будувати нові відносини влади із суспільством».
Він додав, що під час своїх поїздок у регіони бачить, як працює місцева влада, і «робить висновки для себе на найближче майбутнє».
