Інститут гастроентерології НАМНУ свідомо піддає ризику життя пацієнтів

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
© neformat.co.ua
Директор Інституту гастроентерології Національної академії медичних наук, член-кореспондент НАМН Україні, професор Ю. Філіппов, фактично замінюючи загальноприйняті сучасні методи обстеження і лікування хворих, особливо важкохворих, свідомо піддає їх здоров'я і життя ризику.

Про це Олександр Семашко пише у своїй статті для ZN.UA. За його словами, мова йде не про лікарську помилку, а про свідоме і цілеспрямоване застосування недоведених, нічим не підтверджених, незареєстрованих методів діагностики та лікування.

«Це, по суті, незаконний експеримент над людьми, який не має нічого спільного з медичною наукою. Нюрнберзький кодекс і Гельсінкська декларація однозначно засудили такі досліди на людині, після чого відповідні положення стали нормами закону в переважній більшості країн світу, у тому числі й в Україні», - пише автор.

Свого часу відомий усьому СРСР за назвою УкрНДІ гастроентерології за останні 15 років покинули, поїхавши чи то в далеке зарубіжжя, чи то перейшовши в інші лікувальні установи, славетні вчені-гастроентерологи, хірурги. Разом із цим втрачено науковий діагностичний потенціал.

За словами А. Семашка, Ю. Філіппов - гідний послідовник Дж.Р.Брінклі - найбільшого в історії людства медичного афериста. Стрижень наукової, діагностичної та лікувальної роботи інституту, його ніша в новій структурі організації медичної допомоги жителям Дніпропетровської області і всієї країни укладено в діагностичних і лікувальних методиках Ю. Філіппова. Теоретичні основи своєї медичної практики він викладає в монографії «Неот­ложная гастроэнтерология. Руководство для врачей». Наведемо кілька тез роботи професора.

Отже, стор 300: «В настоящее время ученые разных стран доказали, что биологическое поле у человека существует, уже созданы и существуют приборы, которые его определяют и делают возможность его коррекции. В 2002 г. с помощью числовой фототехники нам удалось получить фотографию биополя пациента и врача». Там же: «Оказалось, что нарушения экосистем всех уровней подчинены одному закону - информационно-энергетическому закону биологического поля любого живого организма. Во всех экосистемах информационно-энергетическое поле имеет семь уровней (от периода зарождения жизни в яйцеклетке до конечного периода - смерти живого организма)».

«Следует особо подчеркнуть, что данные, заложенные в информационно-энергетическом поле (биополе) всех экосистем (в том числе и человека) существуют бесконечно (миллионы и миллиарды лет) во времени и пространстве. Это нами четко доказано на протяжении сорока с лишним лет»..

Основні лікувальні препарати, запропоновані професором, входять в «Фитолиния профессора Филиппова». Причому всі приписи з помилками здерто з оригінальних приписів фармацевта Д.Зубицького

Протокол дослідження деяких продуктів «Фитолинии профессора Филиппова» від 30.06.2009 №4369, виконаного в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при ГУ МВС України в Дніпро петровській області, показав, що це зілля зовсім не «жива вода». Фітопрепарати гастрофіл і гепатофіл містили речовини психо­тропного впливу, токсичні компоненти, зокрема консервант «уротропін», який заборонено на території України при виготовленні харчових добавок. Самі ж «фітопрепарати» не мають сертифікатів, що дозволяють їх використання в медичній практиці для лікування як дорослих пацієнтів, так і дітей, що пропонується за всіма прописуваннями. В описі складу автор, зумисне чи ні, оминув такий компонент, як екстракт беладони, який має психотропний і галюциногенний ефект.


Лікарі, змушені під тиском професора Філіппова застосовувати його диво-препарати, неодноразово відзначали седативний ефект при їх використанні, особливо у хворих ослаблених, реанімаційних.

А. Семашко також відзначає цілеспрямованість і системність, з якими цей експеримент насаджувався і нав'язувався для застосування лікарям інституту і пацієнтам.

Президент Національної академії медичних наук України, академік НАМНУ Андрій Сердюк прокоментував ситуацію для ZN.UA наступним чином: «Ситуація, що склалася в інституті гастроентерології, давно вже турбує президію Академії медичних наук. Ми вирішили найближчим часом провести ретельну перевірку діяльності цього інституту ... Що нас хвилює? По-перше, сама поведінка і, я б так сказав, адекватність щодо деяких рішень директора інституту ... По друге, коли я ознайомився із науковим складом спецради, то з подивом відзначив, що учених інституту у ній менше 25%. Решта - це вчені Дніпропетровської медичної академії і Запорізького медуніверситету. Я одразу ж зателефонував ректору медакадемії, академіку Дзяку (він, до речі, є членом президії НАМН України) і попросив пояснити, що це означає. Георгій Вікторович відповів, що так колись було зроблено на прохання окремих осіб».


Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Олександра Семашка «Останній цвях».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі