У США прокурори Мюллера зняли з Манафорта більшу частину обвинувачень

Поділитися
У США прокурори Мюллера зняли з Манафорта більшу частину обвинувачень Манафорт зумів домовитися з прокурорами; однією з умов угоди було зняття звинувачень
Зняті були якраз ті звинувачення, за якими так і не змогли прийти до консенсусу присяжні.

У США прокурори Роберта Мюллера зняли більшу частину обвинувачень з колишнього керівника передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта; прокурори вивели зі справи десять звинувачень у спробі шахрайства - ті самі, за якими так і не змогли прийняти присяжні, повідомляє Reuters.

Підсумок - Манафорта визнано винним за вісьмома пунктами звинувачення з 18 наявних у справі.

Прокурори хотіли дочекатися завершення співпраці Манафорта зі спецпрокурором Робертом Мюллером у справі про втручання Росії у вибори президента США у 2016 році. Проте суддя відмовився чекати і зажадав приступити до роботи над вироком, який оголосить 8 лютого.

"Я не чув від влади повідомлень про те, скільки може тривати співпраця з Манафортом по російській справі. Я не готовий чекати нескінченно", - зазначив суддя, додавши, що прокуратура, якщо на те буде її бажання, у майбутньому зможе знову пред'явити Манафорту зняті звинувачення.

Нагадаємо, 21 серпня суд присяжних визнав американського політтехнолога Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами з 18. Манафорт став першим із колишніх помічників Трампа, хто постав перед судом за обвинуваченнями у банківському та податковому шахрайстві.

Раніше спеціальний прокурор Роберт Мюллер заявив, що скандально відомий екс-голова штабу Трампа, політтехнолог Пол Манафорт, який працював на колишнього президента України Януковича, своїми трудами на благо режиму заробив в Україні понад $ 60 мільйонів.

Нагадаємо, 30 жовтня минулого року Пол Манафорт здався ФБР. Манафорту та його діловому партнеру Ріку Гейтсу висунули обвинувачення по 12 пунктах, згодом Гейтс дав свідчення проти партнера.

Їх обвинувачують у "змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях у якості незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей у межах закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів по закордонних банківських рахунках". Левова частка обвинувачень також пов'язана з діяльністю Манафорта в Україні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі