Незважаючи тільки на фінансові злочини, судовий процес може призвести до політично руйнівних заголовків у ЗМІ про людину, яка вела кампанію Трампа протягом трьох місяців і була присутньою на зустрічі в червні 2016 року з росіянами, які запропонували компромат на Гілларі Клінтон, передає Reuters.
Інший екс-помічник Трмпа Майкл Капуто вважає, що Трамп може допомогти громадськості зрозуміти, що поставлено на карту в обвинуваченні спецпрокурора Роберта Мюллера, яке і Трамп, і Капуто назвали "полюванням на відьом", спрямованим на припинення його президентства.
Обвинувачі стверджують, що витрати Манафорта на костюми, будинки та предмети розкоші не відповідали доходам, заявленим в декларації. Також вважається, що він обдурив кредиторів, коли позичав десятки мільйонів доларів під заставу нерухомості в Нью-Йорку.
Як повідомлялося, 15 червня Окружний суд Вашингтона змінив Манафорту запобіжний захід з домашнього арешту на тримання під вартою після того, як спецпрокурор Роберт Мюллер висунув йому обвинувачення в незаконному тиску на свідків.
Слідство встановило, що в лютому-квітні 2018 року Манафорт і його український помічник Костянтин Килимник неодноразово зв'язувалися телефоном і в месенджерах зі свідками у цій справі.
Нагадаємо, 30 жовтня минулого року Пол Манафорт здався ФБР. Манафорту та його діловому партнеру Ріку Гейтсу висунули обвинувачення по 12 пунктах. Зокрема, їх обвинувачують у "змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях у якості незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей у межах закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів по закордонних банківських рахунках". Значна частина обвинувачення також пов'язана з діяльністю Манафорта в Україні.
У той же день суд відправив Манафорта та Гейтса під домашній арешт із можливістю внесення десяти і п'яти мільйонів доларів застави відповідно. Після внесення застави Манафорта звільнили з-під арешту.