У Путіна негативно оцінили переговори Росії із США та НАТО, де Альянс відмовився закрити двері для України

Поділитися
У Путіна негативно оцінили переговори Росії із США та НАТО, де Альянс відмовився закрити двері для України
Кремль незадоволений переговорами.

Речник Кремля Дмітрій Пєсков вважає, що переговори РФ-США відбулися невдало і що протягом наступних днів від США та НАТО очікується письмова відповідь за підсумками консультацій щодо гарантій безпеки.

Кремль каже, що РФ може продовжувати переговори.

"У Росії ніколи не було дефіциту політичної волі до продовження переговорів, але при одному розумінні, з цих принципових питань не може бути процесу заради процесу... І по першому, і по другому раунду, наскільки ми зрозуміли, все-таки ми можемо очікувати протягом "День майбутніх якісь конкретні все-таки письмові формулювання", - цитують Пєскова російські державні агенції.

Перед цим Пєсков пригрозив США розривом відносин з Росією у разі введення американських санкцій особисто проти президента РФ Владіміра Путіна, який Америка може запровадити у разі нового російського вторгнення в Україну. Кремль назвав такі санкції "позовним заходом".

Законопроєкт Сенату США передбачає блокування майна та заборону на в'їзд до США президенту Росії, прем'єр-міністру, главам МЗС РФ та російського міноборони. Санкції передбачені проти російських банків: "Сбербанк", ВТБ, "Газпромбанк", "Альфа Банк", "Відкриття" та "Радкомбанк". Крім того, законопроєкт пропонує визначити список людей із близького кола Путіна, а також нафтогазові та вугільні компанії, проти яких можна буде запровадити санкції за рішенням президента США.

Росія представила Заходу справжній ультиматум — проєкти двох договорів, один із США, один із НАТО — про «гарантії безпеки». У Москві намалювали свою «формулу нового світу» і вважають, що решта світу має її прийняти. Захід міг висунути свої ультиматуми Росії і 2008-го, і 2014-го, але не зробив цього. Втрачена на великій шахівниці ініціатива дорого обходиться учасникам гри всього через кілька ходів. Чи піде Захід на поступки Росії 2022-го? Детальніше читайте у статті Сергія Корсунського «Ультиматум Путіна та переговори Росія—США: чи здадуть Україну».

Про позитивні та негативні результати консультацій у Женеві читайте у статті Олексія Їжака «Чи відведе Путін війська від України після переговорів зі США?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі