Кремль відреагував на ймовірні санкції США проти Путіна: загрожує розривом відносин

Поділитися
Кремль відреагував на ймовірні санкції США проти Путіна: загрожує розривом відносин
Сенатський законопроєкт включає і санкції проти "Північного потоку 2".

Речник Кремля Дмітрій Пєсков пригрозив Сполученим Штатам розривом відносин з Росією у разі введення американських санкцій особисто проти президента РФ Володимира Путіна, який Америка може запровадити у разі нового російського вторгнення в Україну. Кремль назвав такі санкції "позовним заходом".

Введення санкцій проти глави держави або проти глави Росії - це поміркований захід, який можна порівняти з розривом відносин. Що готова робити Росія? Росія завжди готова і завжди робитиме те, що найкраще відповідає інтересам нашої країни”, ― цитує Пєскова радіо “Маяк”.

Коментуючи законопроєкт американського Сенату про санкції проти Путіна, його оточення, газопроводу "Північний потік-2" та російських банків у разі вторгнення в Україну, Пєсков заявив, що Росія поки що не планує на них відповідати.

Законопроєкт Сенату США передбачає блокування майна та заборону на в'їзд до США президенту Росії, прем'єр-міністру, главам МЗС РФ та російського міноборони. Санкції передбачені проти російських банків: "Сбербанк", ВТБ, "Газпромбанк", "Альфа Банк", "Відкриття" та "Радкомбанк". Крім того, законопроєкт пропонує визначити список людей із близького кола Путіна, а також нафтогазові та вугільні компанії, проти яких можна буде запровадити санкції за рішенням президента США.

Росія представила Заходу справжній ультиматум — проєкти двох договорів, один із США, один із НАТО — про «гарантії безпеки». У Москві намалювали свою «формулу нового світу» і вважають, що решта світу має її прийняти. Захід міг висунути свої ультиматуми Росії і 2008-го, і 2014-го, але не зробив цього. Втрачена на великій шахівниці ініціатива дорого обходиться учасникам гри всього через кілька ходів. Чи піде Захід на поступки Росії 2022-го? Детальніше читайте у статті Сергія Корсунського «Ультиматум Путіна та переговори Росія—США: чи здадуть Україну».

Про позитивні та негативні результати консультацій у Женеві читайте у статті Олексія Їжака «Чи відведе Путін війська від України після переговорів зі США?».



Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі