У Норвегії 23 людини померли після вакцинації препаратом Pfizer

Поділитися
У Норвегії 23 людини померли після вакцинації препаратом Pfizer Фото: eadaily.com
Смерті фіксували в країні з 5 січня.

У Норвегії померли 23 людини після вакцинації препаратом Pfizer/BioNTech від COVID-19.

Статистика оприлюднена в четвер, 14 січня, в щотижневому звіті про побічні реакції Норвезького агентства лікарських засобів.

"Отримано повідомлення про 23 смертельні випадки після вакцинації. На даний момент проаналізовані 13 випадків", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що агентство аналізує всі випадки побічних ефектів, які викликані вакциною.

"Звіти можуть вказувати на те, що загальні побічні ефекти від мРНК-вакцин, такі як лихоманка і нудота, могли привести до смерті деяких ослаблених пацієнтів", - заявив головний лікар агентства Сігурд Хорті.

Масштабна вакцинація через COVID-19 почалася в Норвегії 27 грудня 2020 року. Першими в країні були щеплені мешканці будинку престарілих в Осло.

Два жителя будинку престарілих, які зробили щеплення від коронавируса вакциною Pfizer/BioNTech, померли в Норвегії ще 5 січня.

8 січня помер житель Норвегії після вакцинації препаратом Pfizer.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що найближчим часом Україна підпише договори з іншими компаніями-виробниками вакцини від коронавірусу.

За словами Степанова, масова вакцинація українців почнеться в зазначені терміни - в лютому 2021 року.

Також повідомлялося, що велика кількість медиків і працівників будинків престарілих в деяких країнах Європи і США відмовляються вакцинуватися від нового коронавірусу. Це викликає стурбованість у політиків і експертів в області охорони здоров'я, оскільки країни з усіх сил намагаються стримати сплеск захворюваності та провести масову вакцинацію.

У грудні в Німеччині, яка була на передовій гонки за вакцину, було проведено опитування, яке показало дивовижні результати. Половина медсестер і чверть докторів відповіли, що не хочуть отримувати вакцину. На цьому тижні з'явилася інформація про те, що лише третина працівників сфери охорони здоров'я готові зробити щеплення.

Недовіра до вакцин серед працівників медичної сфери спостерігається і в інших країнах Європи і в США. Так, 76% працівників будинків престарілих у Франції (з опитаних двох тисяч) не хочуть вакцинуватися.

В Австрії тільки половина співробітників лікувальних установ в районі Форарльберг заявили, що готові зробити щеплення. Італійська федерація професійних медичних асоціацій (FNOMCEO) заявила, що близько 100 лікарів не захотіли отримати вакцину по всій країні.

Опитування, яке було проведено Kaiser Family Foundation в США в минулому місяці, показав, що 29% працівників сфери охорони здоров'я швидше за все або абсолютно точно не хочуть робити щеплення. Що трохи вище, ніж показник для всього населення, який становить 27%. Неофіційні дані, отримані за перший тиждень вакцинації в країні, показують, що особливо проти вакцинації виступають працівники будинків для людей похилого віку.

Станом на четвер, 14 січня, в світі зафіксовано 92 348 199 випадків зараження COVID-19. Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавируса від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса.

За добу 753 816 чоловік; померли 1 978 614 осіб (+16 597); одужали 50 994 811 чоловік (+365 601).

Про те, як влада провалила кампанію вакцинації читайте в матеріалі Алли Котляр "Антідела".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі