Спікер президента РФ Дмитро Пєсков заявив про те, що підготовка зустрічі глави Кремля Володимира Путіна з президентом США Дональдом Трампом на саміті "Великої двадцятки" (G20) триває, незважаючи на заяву господаря Білого дому про можливе скасування заходу. За словами Пєскова, зустріч узгоджена, і підготовка зустрічі триває.
"Ми звернули увагу на цю заяву, також звернули увагу на вечірній заяву моєї колеги з Білого дому, яка говорила, що Трамп планує провести ряд зустрічей, в тому числі і з Путіним. Підготовка триває, зустріч узгоджена. Якої-небудь іншої інформації від американських візаві ми не маємо. Графік президента на п'ятницю і суботу розписаний по хвилинах: G20, зустрічі на полях і офіційний візит в Аргентину", - сказав Пєсков в повідомленні, поширених для російських агентств.
Вночі Трампа в інтерв'ю газеті WPost заявив про те, що може скасувати зустріч з Путіним в Аргентині через атаки РФ на Азові.
25 листопада російські прикордонники атакували і захопили два катери та рейдовий буксир Військово-морських Збройних сил України, які прямували з Одеси до Маріуполя. Поранення отримали шість українських моряків, росіяни незаконно затримали 23 українських військовослужбовців.
Командування ВМС ЗСУ підкреслює факт того, що про перехід повідомлялося заздалегідь, відповідно до норм міжнародного права щодо забезпечення безпеки судноплавства. У ФСБ Росії стверджують, що ніяких повідомлень не отримували, і пояснюють агресію нібито "захистом державного кордону".
Українські правоохоронці переходять на посилений режим несення служби, ЗСУ та СБУ приведені у повну бойову готовність, в море вийшли кораблі Військово-морських сил України.
Опівночі з 25 на 26 листопада відбулося екстрене засідання РНБО, на якому Порошенко ініціював запровадження в Україні воєнного стану. Рада розпочала розгляд цього питання на позачерговому засіданні в понеділок. Своїм указом Порошенко вводить воєнний стан на всій території України з 9:00 ранку 28 листопада на 30 днів. Він також виключив перенесення президентських виборів через воєнний стан. Проте, в нинішньому проекті указу президента, опублікованому на сайті Ради, є пункт про обмеження конституційних прав і свобод громадянина, передбачених дванадцятьма статтями Конституції України: 30-34, 38, 39, 41-44, 53.
Разом з тим, на екстреному засіданні Радбезу ООН країни Заходу підтримали Україну. Пропозицію Росії щодо ситуації в Керченській протоці Радбез заблокував.