Китай затвердив третю вакцину від COVID-19 компанії Sinopharm Group Co. для початку клінічних випробувань.
Про це повідомляє Bloomberg.
Початок тестування вакцини відбудеться на тлі того, як дві інактивовані коронавірусні вакцини від компанії Sinopharm були затверджені й широко використовуються в Китаї та інших країнах.
Остання затверджена вакцина - це рекомбінантний засіб, що містить частини протеїну коронавірусу для стимулювання імунної відповіді, йдеться в повідомленні компанії Sinopharm Group Co.
Вакцина Sinopharm виготовляється традиційним способом. Ослаблена версія коронавірусу запускає імунну відповідь організму і він вчиться боротися з вірусом.
Препарат, як і вакцини Pfizer і AstraZeneca, вимагає вакцинації двома дозами з інтервалом у 21 день.
Раніше в Управлінні з контролю за продуктами та ліками США не знайшли зв'язку між застосуванням вакцини від коронавірусу Johnson & Johnson і тромбами у вакцинованих цим препаратом, передає FDA.
Управління відзначило, що є "кілька випадків" тромбозів і низького рівня тромбоцитів в крові після отримання вакцини Johnson & Johnson в Сполучених Штатах.
"Сьогодні ми не знайшли причинно-наслідкового зв'язку з вакцинацією і тромбозами, але ми продовжимо розслідування й оцінку цих випадків", - йдеться в заяві управління.
За словами експертів FDA, існує багато різних причин несприятливих наслідків, і FDA обіцяло "тримати громадськість у курсі в міру того, як стане відомо більше".
Також повідомлялося, що компанія Pfizer-BioNTech запросила дозвіл на використання вакцини проти COVID-19 серед дітей 12-15 років в США.
У заяві компаній говориться, що вони планують найближчими днями звернутися з аналогічними запитами в інші регулюючі органи по всьому світу.
Їх запит в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США надійшов після того, як клінічні випробування фази 3 вакцини Pfizer у дітей у віці від 12 до 15 років показали ефективність 100 ПК в запобіганні хвороби, за словами компаній.
В кінці березня вони опублікували результати випробувань, проведених з 2260 підлітками в США, які, за словами компаній, показали «стійкі антитіла до тіла».